nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Settlers: Zrod impéria

Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 25 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Portal Games
REXhry
Autoři: Ignacy Trzewiczek
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jaké rozšíření?

Poradíte jaké rozšíření je nejlepší pro lehké dokořenění základu? Nechci to překombinovat a ideálně i bez dalších mechanik pro základní národy. Přípravou by bylo nejlepší pouze přidat nové karty ke stávajícím, žádné tvoření balíků apod.. .. Jsou Amazonky to pravé? Nebo žádné takové není?

24.2.2019 11:37:31

kompatibilita

A aby to nebylo jednoduché: koukám ještě různě po diskuzích, že vydavatelé zvolili fakt naprosto idiotský model vydávání rozšíření, které nejsou vzájemně kompatibilní a chybí v nich karty pro nové národy, nebo v nich jsou, ale zas ne pro všechny... To je fakt geniálně vymyšlený :)

Myslim že si nakonec koupim jen Sílu trojice, Proč se nepřátelit a Atlantidu, protože jestli to dobře chápu, tak jsou to jediné expanze, ve kterých je všechno pro 5 frakcí.

Upraveno autorem (porovnej)

23.7.2019 12:02:14

solo rozšíření

Zatím jsem odehrál jen deset solo her a musím říct, že mě to baví zatím extrémně, tak kokuám i po případných rozšířeních. Plánuju zkusit i solo kampaň.

Upraveno autorem (porovnej)

23.7.2019 11:30:22

solo

setllers je u nas velmi oblubene, ale pravdu povediac solo nas netaha vôbec, na to si vyber ozaj inu hru
to solo je tam take nemastne neslane a vytraca sa zazitok z hry

23.7.2019 11:19:26

rozšíření pro solo

Doporučili byste nějaké rozšíření vhodné pro solo hraní?

23.7.2019 10:58:38

rozšírenie

Všetky sú dobré, ale nie každý namieša vyrovnaný balík, a potom moc nie je spokojný

23.6.2019 16:56:23

Můj názor

Chceš-li nový národ, pak Amazonky jsou podle mě skvělá volba. Přidávají sice svou novou mechaniku i základním národům, ale pokud ji tam nechceš, tak jen nepřimíchávej amazonské karty do základních frakcí a bude to také skvěle fungovat. Pokud nechceš nový národ, tak dobré okořenění hry je balíček Proč se nepřátelit, který ti umožní využívat i některé soupeřovy lokace.

Raději bych ale být tebou zkusila ty Amazonky. Podle mě je lepší mít o národ víc, než mít jen pár nových karet budov ;)

24.2.2019 11:50:16