Sedm draků - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 6 let
Herní doba: 10 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Amigo Spiele
Looney Labs
MindOK
Autoři: Andrew Looney
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Aquarius jsem nehrál, ale ten systém se mi líbil a ilustrace taky, tak jsem tuhle hru vzal. Po hraní musím říct, že je to parádní hra z kategorie rychlých a jednoduchých (čímž nechci tyto hry nijak hanit!) a nákup se vyplatil. Docela se i těším na další hry.
27.6.2011 23:05:18

Za nás super
Hru jsem koupila dětem k vánocům a po odehrání několika her musím souhlasit s Thalesem.... rychlá, jednoduchá a krásně ilustrovaná hra.. Hraju ji se svými 8mi letými dvojčaty a využíváme všech akčních karet naprosto bez problémů...

5.1.2013 19:20:16

Vyzkoušeno
vyzkoušeno a je to fakt parádní oddechovka, navíc pěkně ilustrovaná... určitě pořídím do sbírky

22.8.2013 19:14:45

ruy

..hm
..len skoda ze jednou kartou sa da ukradnut vsetko co si hrac buduje pocas celej hry bez moznosti obrany
..a to bola prva reakcia po prvych styroch hrach s mojimi 6 a 8 rocnymi - hned v druhej hre sa zamerali na pexeso s kartami cielov a akcne karty ktore ich priamo ovplyvnuju - nuz a ja som nemohol namietat :)

5.11.2013 17:19:58

ruy
...no a to v tom je právě ta největší zábava. Není lepší pocit než správně načasovanou akcí někom vyfouknout 6 draků :-) Nebo více emocí, když to někdo provede tobě...jenom to nesmíš brát tak vážně. Děcka si to užila, ne?

5.11.2013 20:53:01 | Upraveno autorem (porovnej)

ruy

Micc
..jasne ved co je viac jak odzubat vlastneho fotra jednou kartou o grunt 8D

5.11.2013 22:36:45

Vybíráme z Bazaru

Mořeplavci česky
Mořeplavci česky
Akt. cena: 650 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas