Scythe: Vzestup Fenrise

xxxxxxxxxo hodnoceno 93x (Seznam vlastníků)

Scythe: Vzestup Fenrise - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Scythe
Počet hráčů: 1 - 7
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: válečná, ekonomická
Čeština: právě překládáme
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Jamey Stegmaier
Ryan Lopez DeVinaspre
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Invaze z dálek


Když si to tak vezmete, tak s Rise of Fenris není třeba první rozšíření? :D 2 frakce jako 2 frakce :D Ano bude větší variabilita, ale jen tak pro zamyšlení :D
5.7.2018 06:34:24

Možná
Jako ano i ne. Za mě jsou obě frakce z invaze hodně zajímavý a rád za ně hraju. Otázka je, jak se bude za ty dvě nové hrát. Zároveň třeba budou nahrazovat jen někoho a ne univerzálně kohokoliv, pak třeba nebude možné hrát v plném počtu hráčů se základní hrou a pouze Rise of fenris (snad to píšu pochopitelně :D).

Myšlenka určitě k zamyšlení, ale zatim je podle mě málo informací, aby se dalo tímhle "směrem" uvažovat :-)

Ostatně to by se taky dalo říct, že stačí jen základ,když nechce někdo variabilitu ;-)

5.7.2018 18:13:30

???
Tak k hre nepotrebuješ žiadne rozšírenie. Môžeš ju hrať aj bez nich... Absolútne postrádam zmysel tohto konštatovania.

Pokiaľ si ale chcel povedať, že ak chceš hrať hru v 7 hráčoch, tak že ti stačí len toto rozšírenie, tak potom je to pravdepodobne tak, že áno, na hru v 7 hráčoch nepotrebuješ prvé rozšírenie a stačí ti len toto tretie.

5.7.2018 18:57:32

Vybíráme z Bazaru

Příval temnoty 2: Plameny pekelné
Příval temnoty 2: Plameny pekelné
Akt. cena: 2200 Kč
Končí za: 13 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas