Scythe - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: válečná, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Alan Stone
Jamey Stegmaier
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pravidla setkání v české verzi - chyby

Zakládám novou otázku, protože otázky a odpovědi ve vláknu "pravidla chyba" neodpovídají standardu kladení otázek na tomto webu.

Takže to bude spíš rovnou odpověď:
acedrac ve vedlejším vláknu upozornil na chybnou interpretaci zisku bonusů při setkání, takže já to tady zopakuji a ještě doplním. Pokud dojde k setkání a bonusem setkání je zisk dělníků, mechů, surovin nebo budov, tak všechny tyto bonusy se musí realizovat na území, kde vzniklo setkání. Takže errata českých pravidel:

str. 24, odrážka Umístění zisku na plán:
---------------------------------------------
V závorce vyjmenovaných zisků v českém vydání vypadly budovy.

str. 31, odrážka setkání:
----------------------------
Tam je to v českých pravidlech dobře - jsou tam uvedeny i budovy

List stručné nápovědy, str.2, odrážka Setkání:
----------------------------------------------------
V poslední větě opět chybí ve vyjmenovaných věcech budovy. V anglickém originálu nic není vyjmenováno, ale je tam napsáno, že všechny bonusy získané ze setkání se musí realizovat na území setkání.

Doplnění errat:
-----------------
Jinak do errat by se mělo asi ještě doplnit, že pokud je na území setkání už postavena nějaká budova, tak bonus postavení budovy nelze zvolit.
29.5.2017 11:46:19

přesun
A já jsem to vzhledem k tomu, že to "neodpovídá standardu kladení otázek" přesunul do diskuzí.

Úplně nejlepší by podle mě bylo, aby nějaká dobrá duše nahrála errata jako soubor (a nezapomněla jej odeslat i do Albi).

29.5.2017 22:25:22

Errata
Na shromažďování errat pracuji. Počkám ještě do konce týdne a pak dosud zjištěné chyby zveřejním v jednom souboru.

30.5.2017 00:36:42

Vybíráme z Bazaru

Divočina
Divočina
Akt. cena: 155 Kč
Končí za: 7 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas