Scythe - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: válečná, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Alan Stone
Jamey Stegmaier
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Playmat (neoprenová podložka)

Koupil jste si někdo neoprenovou podložku pro Sycthe? Můžete sem napsat nějaký krátký report, dojmy o kvalitě zpracování, přínosu pro herní zážitek atd?

Jde mi právě i o srovnání pro hráče, kteří si již koupili rozšíření pro kartonovou mapu, která je vlastně ještě větší, než neoprenová podložka
26.11.2018 14:49:26 | Upraveno autorem (porovnej)

report
v FB skupine Scythe mas dojmov stovky :-)
1. dojmy su kladne, kedze kazdy je vzdy nadseny z novej hracky
2. kvalita - klasicky neopren, farby trosku ujete oproti originalnym
3. herny zazitok? Ten ti prinesie rozsirenie hernej plochy, kedze je doska vacsia, ako neopren. A ani na tu sa na hex nezmesi obcas vsetko, ak mas vsetky rozsirenia. Ale samozrejme furt lepsie, ako povodny maly herny plan.

26.11.2018 15:04:08

.
Tady je diskuze na redditu i s porovnáním:

https://www.reddit.com/r/boardgames/comments/9fz05k/scythe_playmat_vs_extended_board_graphics/

26.11.2018 15:05:37

...
Já mám jak zvětšený plán, tak podložku. Tu podložku jsem si teda pořídil hlavně proto, že každý karton se časem ošoupe a herní plán narozdíl od karet do obalu nedám. Takže zatím moc nemám v plánu podložku používat.

Podložka je trochu tmavší než deska, a taky trochu rozmazanější (na neopren se afaik ani nedá tisknout tak přesně jako na karton). Řekl bych že je to zpracované standardně kvalitně (obšité okraje).

Lepší přínos pro hru má rozhodně větší deska, ale zase na ni potřebuješ aspoň 115cm široký stůl, a to nemá skoro nikdo...

26.11.2018 15:10:22 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Děkuji za názory, takto bohatě pokryli můj záměr :-) vypadá to, že si ponechám zvětšený karton a pošetřím peníze na jiné srandy.

26.11.2018 23:20:49

Vyhoda
Mě přijde výhoda v tom ze když drbnes do desky je celá hra v ... když drbnes do neoprenu nestane se nic ale jestli tento Benefit stojí za ty prachy ...

27.11.2018 12:31:26

Vybíráme z Bazaru

MOURNEQUEST -ENG - Nové , ve folii
MOURNEQUEST -ENG - Nové , ve folii
Akt. cena: 699 Kč
Končí za: 10 dnů

Offcanvas