Scythe - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: válečná, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Alan Stone
Jamey Stegmaier
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Otázky ke hře

Karty továrny 10 a 11

Prosím, můžete mi někdo vysvětlit tyhle dvě karty továrny? Resp. všechny karty, kde je text "zisk s meeplem"? Já tomu nerozumím. Znamená to, že případné zisky, které díky kartě továrny získám, musím umístit na pole s meeplem?
Děkuji.
17.2.2021 20:44:37

Áno.

Áno, lebo to je bonus k stavbe a k mechovi, ktoré štandardne umiestňuješ na hexy s pracovníkmi/meeplami. Detto karta 1, 8, 7, 13.

17.2.2021 21:10:38

Vsak
Však akýkoľvek zisk, mech, budova, produkcia je viazaná na Hex kde máš pracovníka. Tak ako to je v pravidlách pri stavbe, produkcii, nasadení mecha atď nie? A nabudúce do otázok ;).

17.2.2021 21:11:03

hmm
to ti doteraz unikalo ZAKLADNE PRAVIDLO hry pri umiestnovani mechov a surovin?

18.2.2021 10:20:38

Wuuduu

No základní mechanika hry mi neunikla, ale právě u karet 10 a 11 mi připadá ten text "zisk s meeplem" nešťastný, protože bod síly ani bod popularity si neumisťuješ na hex s meeplem, ale na počítadlo, tudíž jsem potřeboval vědět, jestli to chápu dobře, nebo jestli třeba počet bodů síly nebo popularity není nějak odvislý od počtu meeplů na hexu, kam dáváš toho mecha (karta 10) nebo stavbu (karta 11). Například umisťuju pomocí karty továrny č.10 mecha na hex, kde mám dva meeply, tak jestli si nemám vzít dva body síly.
JAHMAN - omlouvám se, příště to dám do otázek.

18.2.2021 10:39:49

Vybíráme z Bazaru

The Dwarves
The Dwarves
Akt. cena: 15 €
Končí za: 11 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas