Sanctum - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Filip Neduk
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

O co jde?


Má někdo nějaké informace o hře?
Zatím jsem viděl jen parádní figurky:)
10.4.2019 09:06:43

Diablo like deskovka od Filipa Neduka
Plní se úkoly, pracuje se s manou a zdravím. Celkem dobře to to Diablo napodobuje. Měl jsem z toho dobrý pocit, ale už si to moc nevybavuji. Hrál jsem prototyp někdy cca před rokem, ne-li dávněji.
Je to podobně "počítací", jako třeba Nedukův Adrenalin.

10.4.2019 09:58:22 | Upraveno autorem (porovnej)

Diablo
Jak rika peca007, az na to, ze na ukoly se prdi (Deckard Cain dostal volno) a je to cista rubacka za zvuku chrasteni kostek - z kazdeho porazeneho nepritele ti vypadne loot, ten bud nosis, nebo si za nej vylepsujes postavu, abys mohl... wait for it... nosit LEPSI LOOT :) Takze opravdu jako v tom Diablu ]:-)
Loot i "zkusenosti" jsou ve trech barvach, takze je to taky o tom, co si chces vylepsovat a jaky typ vybaveni pouzivat, protoze na vsechno byt frajer nemuzes. A neni to koop, ale soutez o nejvetsiho sekace. Pokud se nic nezmenilo, ve spravnou chvili je pak treba vyrazit na bosse, idealne driv nez ostatni, a dat mu co nejvic do drzky. Taky jsem nehral posledni verzi, ale zase podstatne novejsi nez peca007 a na Sanctum se hooooodne tesim!

_____________________________________________________________________
Od Blackfiru si už nic nekoupím a když budu chtít něco of FFG, koupím si radši originál.

10.4.2019 21:50:43

Vybíráme z Bazaru

Cestovatelé jižního Tigridu
Cestovatelé jižního Tigridu
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 4 dny

Offcanvas