Rush n' Crush - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, závodní
Čeština: není
Vydavatelé: Rackham
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

zkušenosti

Hrál to někdo?
21.4.2010 18:59:31

kody
Ha, objevil jsem tvůj dotaz až dnes. Teď jsem to hrál podruhé o víkendu a je to fakt sranda. Nejlépe 4 a více lidí, ať je to pořádný masakr :) Z dosavadních zkušeností není prvořadým cílem vyhrát, ale hlavně dojet :)

První hra - 6 lidí, všichni začátečníci. Zmatek v pravidlech ale pak se to rozjelo, hráli jsme na dvě kola, ale když jsme dojeli první, bylo jasné, že to je tak akorát - jelikož všichni drandili co to šlo, do cíle dojeli asi tři lidi a ten, který se celou dobu držel vzadu tak vyhrál s hořícím autem, jelikož ostatní už měli z aut vraky :(

Druhá hra - 3 lidi, z toho dva nováčci, pravidla rychle v cajku a hurá na závod, tentokrát jsem to rozpálil rozumně a vyhrál, ostatní nedojeli, jelikož lítali do zatáček rychlostí 12 a více :D Moc se mi to líbí, ale nejlepší se 4 a více lidmi.

24.5.2010 17:34:36

sydo
Dá se to přirovnat k formuli dé?Tedy plus arsenál zbraní a leváren? :-)

24.5.2010 18:50:35

death rally
Hrávali jste na PC hru Death Rally? Je to něco podobnýho v deskový podobě?

24.5.2010 20:43:10

death rally
jj,byla to dobrá hra na odreagování..

24.5.2010 20:59:56

kody
Formuli D jsem nehrál, ale v Rn'R je jen šestistěnná kostka, ve formuli je jich myslím hafo, že?

25.5.2010 09:12:35

sydo
Jo, ve formuli mas na kazdou rychlost jednu kostku, i kdyz zaradit sestku je tam dost vrazedny vetsinou:)

25.5.2010 09:28:17

rychlost
Tdy je zajímavý mechanismus rychlosti - čím rychleji jedeš, tím méně kostkami házíš a zatočit můžeš jen tolikrát, kolik padlo na nejvyšší kostce. Nicméně když už jedeš fakt rychle, tak házíš více kostkami a zatáčíš podle té nejmenší :) Pak už lze spoléhat leda na palubní počítač, ale ten má zas omezený počet použití.

25.5.2010 09:33:58

rozdílnost aut
Prohlížel jsem si karty aut a v každém týmu je vždycky jedno auto odolnější a jedno má o 2 víc čipů (či jak se to jmenuje - prostě toho, co umožňuje dodatečně zatočit, když vám nepadnou kostky). Akorát u žlutýho týmu má jedno auto oba atributy nuzný a druhý oba upgradeovaný. Zajímalo by mě, jestli je to chyba tisku, nebo maj ty auta jiný slabiny a silný stránky?

17.9.2010 20:05:08

halbarad
Není to chyba tisku, ale důsledek skladby vybavení auta - auto, které nemá čip nebo zbroj má například nárazník nebo pokladač min atd.

18.9.2010 10:57:01

první dojmy
Tak mě sydo recenzí nalákal, včera jsme testli a je to masakr :-

Jen mám dva pravidlové dotazy:
1)při úspěšném bočním nárazu "zraňuji" cíl vždy za 1(nepočítám-li motorovou pilu)
2)aktivace zařízení:
-můžu aktivačními žetony pohnout jen dvakrát za své kolo -pohnutím je myšlena aktivace zařízení (žeton jde napravo) a použití zařízení (žeton jde nalevo)
- nikdy nemůžu aktivovat a použít zařízení v jednom kole
Je to tak?

29.9.2010 15:39:10

Eyron
1) Cíl zraňuješ podle výsledku hodu na kolizi a toho, zda soupeře vystrčíš nebo narazíš na zeď (viz tabulka bočních nárazů). Každopádně pouze za jeden strukturní bod, ne za víc.

2) Ano

29.9.2010 15:49:06

pořadí hráčů
Chápu to správně, že jeden "turn" je vždy to, že zahrajou všichni hráči dle jejich stávající pozice a pak následuje další "turn"? V případě, že hráč, kterej hraje poslední v daném kole("turn") se dostane na první místo závodu, hraje vlastně dvakrát po sobě? (Protože je na začátku dalšího kola na první pozici.)

7.10.2010 15:15:25

halbarad
Jo jo, přesně tak.

7.10.2010 15:22:47

Koupím
Někdo tady na bazaru tu hru prodával, nevíte kdo to byl? Prošvihl sem konec aukce a nepamatuju si nick :( díky

22.11.2012 08:48:16

.
Jaydee to byl.

22.11.2012 09:09:07

Nazor
No nevim, tuhle hru jsme hrali ve skupine jenom jednou. Ani jsme nedojeli kolo a uz jsme ji zase balili zpet. Tahle hra holt neni pro nas. Na muj vkus je az prilis rizena kostkama a strategie nehraje moc velkou roli kdyz proste nejdou kostky. Navic nektere ability jsou pomerne k nicemu v porovnani s jinymi. Takovy pokladac min mi prijde jako pomerne slaba vec, i kdyz pripoustim ze se pro ni urcite poziti najde.

11.12.2012 23:11:07

Vybíráme z Bazaru

Mice and Mystics (německá verze)
Mice and Mystics (německá verze)
Akt. cena: 1190 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas