Runewars: Banners of War

xxxxxxxxxo hodnoceno 20x (Seznam vlastníků)

Runewars: Banners of War - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Runewars
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: neuvedeno
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Andrew Meredith
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

gev
gev - avatar

Překlad

Chystá se někdo na překlad? Morthe? :-)
20.11.2011 20:56:05

cauly?
Já dotaz doplním o oslovení jiného konkrétního překladatele, jehož překlad jsem použil pro přelepky. Proto bych uvítal, aby se na překladu rozšíření angažoval právě on.

Jinak očekávám, že Morthe to zase bude přednostně dělat pro Hras, což by znamenalo, že jeho překlad zde hned nebude.

20.11.2011 21:00:14

...
Morťák to bude dělat na vlastní triko veřejně, jen co dorazí jeden překlad pro radost (Warrior Knights + Crown and Glory), což je za pár. A pak to pofrčí paralelně s MoMem, z kterého trochu šílel, ale nyní mu už v blázinci sdělili, že by to už zase šlo. A pak se uvidí... Death Angel, LOTR, GoW... kdo ví

20.11.2011 21:14:25

preklad
Ja som síce ešte preklad nikdy nerobil, ale začať niekedy treba.. tak ak budem mať čas tak by som mohol dáko pomôcť ak si to bude niekto vyžadovať. S angličtinou problém nemám, viac menej som ešte ani nikdy nepotreboval preklad tu na zatrolenkách, stačí mi občas použiť slovník :) A veľmi rád by som pomohol ľuďom ktorý s angličtinou problém majú.

20.11.2011 22:40:36 | Upraveno autorem (porovnej)

preklad
Tak to by bylo skvělé já se právě chystám koupit základ..a jistě časem budu chtít i tohle :)

17.3.2012 22:24:56

překlad
Nahrán překlad pravidel rozšíření (viz sekce ke stažení). Zítra (20. 4. 2012) se dokument v tiskové kvalitě objeví na mém účtu na mediafire (http://mediafire.com/morthe93827145600000).

19.4.2012 09:33:51 | Upraveno autorem (porovnej)

gev

Morthe:
Úžasný, díky!!!

19.4.2012 09:45:46

to Morthe ad překlad
A co Mansions of Madness ???

Edit:
Ohledně těch mínusovačů - já se jen chtěl zeptat Mortheho, jak je daleko, když Na Mansions of Madness začal dělat dávno před jinými projekty. Ani netlačím ať už je to hotovo, ani nenadávám, že dokončuje jiné projekty ... jen mne zajímá aktuální stav. Já jsem taky musel dočasně zastavit BSG, protože musím teď dělat na Twilightu pro Mindok, takže chápu, že někdo do rozpracovaného projektu vstupuje s jiným projektem, ale snad se můžu zeptat na aktuální stav, když už je Morthe tady v "Runewars" na drátě. Můj dotaz nebyl vůbec negativní, tak nevím o co vám jde.

19.4.2012 10:35:46 | Upraveno autorem (porovnej)

kren
Mansions mě malinko dovádí k šílenství =/, tak se vždycky uklidňuju na trochu víc "mind friendly" projektech, na nichž relaxuji. Každopádně mi zbývají ještě karty boje a vyšetřovatelé a pak už to jen budu sekat do grafiky.

19.4.2012 12:00:54

to Morthe
Díky za odpověď. Víceméně jsem čekal přesně takovou odpověď ;). To víš, že ti rozumím.
Jen jsem se chtěl ještě zeptat, jestli je to bude včetně všech rozšíření.

19.4.2012 12:23:17

kren
Mám to v plánu. Zřejmě to nebude úplně hned po základu, protože se na MoM nejspíš nebudu schopnej chvíli ani podívat, ale jak si to sedne, tak bych se na to zas vrhnul (hlavně ty rozšířka už pak nejsou běh na tak dlouho trať).

19.4.2012 12:41:56

to Mothe
Problém je, že si chci nechat karty komplet vyrobit a pokud budu dávat těch několik kartet k rozšíření vyrobit extra později, tak to vyjde neúměrně draho.

U MoM jsou vlastně ta malá rozšíření další příběhy pro základní hru a tudíš jsou potřeba. Ale samozřejmě tě chápu. Když tak bych se domluvil s tebou na grafických podkladech a dodělal bych si to sám.

Jinak další komunikaci bych doporučoval když tak soukromě, ať se neplevelí Runewars jinou hrou.

19.4.2012 13:08:53 | Upraveno autorem (porovnej)

to Morthe
Díky za super překlad. Plánuješ se někdy pustit i do karet?

26.4.2012 12:10:16

Aillas
Karty plánuju, ale nejspíš to nebude hnedka teďka, spíš bych to viděl někdy na podzim (to už by mě Kren s tím MoMem zakousl =D)

27.4.2012 08:20:19

vidim...
ze uz je nejaky preklad ke stazeni..nevite jaka je kvalita?
300kb se mi zda malo ;-)

8.11.2012 00:19:47

Vybíráme z Bazaru

Reload + 2 rozšíření
Reload + 2 rozšíření
Akt. cena: 1350 Kč
Končí za: 4 dny

Offcanvas