nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Runebound - Midnight

Rozšíření pro hru: Runebound (second edition)
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Robert Vaughn
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Země Eredane trpí pod krutou vládou temného boha Izradora a jeho 4 čtyř Králů noci, kteří vedou jeho armády. Země je v troskách a mnozí již veškerý odpor vzdali. Najdou se přesto i tací, kteří věří ve světlou budoucnost pro obyvatele Eredane. Ale ani ti nemají dostatek moci, aby se mohli postavit Izradorovi nebo jeko přisluhovačům přímo. Existuje pouze jediné slabé místo krutovlády. Černá zrcadla. Pokud se je hrdinům podaří zničit, země Eredane vystoupí z Věku stínů a zajisté se osvoboditelům bohatě odmění. Čas se ale krátí, moc temného boha narůstá a již brzy bude schopen povolat i své zbývající armády. Pak již naděje nebude žádná...

Druhé velké rozšíření hry Runebound staví jednoho z hráčů do role Krále noci, který brání ostatním ve zničení zrcadel. Král noci vítězí pokud hrdinové nerozbijí všechna zrcadla dříve, než úroveň hrůzy v Eredane dosáhne určité hodnoty. Pokud se jim to ale povede, vítězí hrdinové.

Rozšíření Midnight obsahuje novou herní plochu, kterou je původní nahrazena, osm nových hrdinů, které je možné kombinovat s ostatními, 4 Krále noci, 8 černých zrcadel, 72 karet dobrodružství a 52 karet předmětů a spojenců. Samozřejmostí jsou i pravidla popisující novinky a změny oproti základní hře.

Autor: Zeus