Rosyjskie Koleje

xxxxxxxxxo hodnoceno 52x (Seznam vlastníků)

Rosyjskie Koleje - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Vlaky
Herní kategorie: dopravní
Čeština: undefined
Vydavatelé: 999 Games
Filosofia Editions
Hans im Glück
MindOK
Z-Man Games
Autoři: Helmut Ohley
Leonhard "Lonny" Orgler
Rok vydání: 2013
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

dotaz 2

Taky bych měl jeden dotaz. Dělníci z políček k určeni pořadí hráču, přicházeji na řadu, až všichni pasujou. Mužou jít na volné pole, které v tomto kole ještě nebylo využité. Pokud nikdo z hráču nevyužil pole pro tyrkysové dělníky, můžu ho využít a s těmito dělníky ještě hrát? ... nebo např. využiju akce posun černou železnicí a diky tomu si můžu vzít dělníka do společné zásoby, kterého podle pravidel, můžu použít v danem kole. Platí to i při zahraní toho dělníka, který určuje to pořadí hráče? Díky

10.3.2014 01:46:32
11.3.2014 23:47:40

odpoved
Ano v obou pripadech. Nic v pravidlech to nezakazuje. Kdo neni zcela spokojen s Bacilovym prekladem, muze si pockat na oficialni ceske vydani, tam by mely byt zapracovany vsechny dosud zname caste dotazy...

16.3.2014 10:07:44

karel
Mindok bude mít nového oře ve stáji? :)

16.3.2014 11:00:44

kew
Oceloveho :-)? Asi je to dotaz na Poga, ale nelze to vyloucit...

16.3.2014 19:08:19 | Upraveno autorem (porovnej)

karel
:)

16.3.2014 19:48:56 | Upraveno autorem (porovnej)

karel
Super, diky za odpověď :-)

20.3.2014 19:37:11

odpověď na dotaz 2
Ano, můžeš si vzít tyrkysáky, pokud jsou volní. Ovšem taková technická - ještě se mi nestalo, že by byli volní tak dlouho!

1.4.2014 19:15:55

dotaz2
1) pokud po pasování, zahraješ figurkou z akce určující nové pořadí akci, jako třeba tyrkysoví dělníci navíc, tak je sice získáš, ale ihned je musíš vrátit, protože akce tímto dělníkem byla poslední v tomto kole.
2) pokud získáš poslední akcí nového svého dělníka, tak si jej vezmeš do zásoby a od příštího kola jej můžeš používat.

1.4.2014 21:50:49

to cauly
No ono by se to asi nemělo stávat, ale v tom největším zapalu, kdy už jsme měli každy svuj tah propočitaný až do konce a z netrpělivosti čekali jestli ti nikdo to tvoje poličko nezasere, jsme si vubec těch tyrkysaku nevšimli a nechali je tam. Takže se nam to už stalo. A něco podobneho se mi stalo i těď na Trojkorunce, kdy jsem si je bral posledním dělnikem ve hře, jinak by zase propadli pro pajduláky na pořadníku. Takže ANO je to možné :-)

2.4.2014 12:43:48

to Klopik
No v obou připadech mi příjde, že by se to odehrat nemělo. SAnad to bude v nějakých pravidlech jasně vysvětleno. Dik za odpověď

2.4.2014 12:49:24

pravda. pravda.
Klopik má pravdu. A myslím si, že to ani nepotřebuje speciální vysvětlení v pravidlech.
Jelikož už všichni hráči pasovali - tedy i ti, co mají dělníka pod pořadím hráčů, tak jsou to poslední akce v kole. Čili si tyrkysové dělníky vzít lze, ale už je nelze nasazovat, neboť hráč pasoval. Tím pádem o ně přichází ;-))

3.4.2014 00:00:30

co neni v pravidlech je povoloneno :-)
Je pravda, ze je to jasna vec, ale znam par lidi, co chcou at jim to ukazu v pravidlech a pokud to tam neni, tak to berou jako povolenou vec. Ja jsem nazoru- kdyz to tak hrajou vsichni, je to pro kazdeho stejne, ale nevim jestli je to vzdy takhle dobre. Jinak dik za odpovedi

3.4.2014 16:37:53

v pravidlech to je:
Dělníci pod herním pořadím přichází na řadu až tehdy, kdy se již všichni hráči vzdali svého tahu. Pak se přemístí dělníci z akčního pole stupnice a mohou provést akci. Akce se provede a konec. začíná další kolo.

3.4.2014 22:10:04

Vybíráme z Bazaru

Splito [NOVÉ VE FÓLII]
Splito [NOVÉ VE FÓLII]
Akt. cena: 170 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas