Root: Rozšíření Říčního lidu

xxxxxxxxxo hodnoceno 131x (Seznam vlastníků)

Root: Rozšíření Říčního lidu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Root
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy, Zvířátka
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box
2Tomatoes Games
Crowd Games
Leder Games
MS Edizioni
Portal Games
Quality Beast
YOKA Games
Autoři: Cole Wehrle
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jak hrajete ještěry

Ahoj jak hrajete ještěří kult? moje parta na mě vůbec nechce útočit a mám dost problém získávat kultisty a nějak bojovat
2.11.2020 17:04:37

Hra za lizardy
Hra za Lizardy je dost specificka, zkousel jsem je hodne krat, vetsinou bez uspechu :-) Na tvoji otazku bych mel cca 2 odpovedi:
1) pomoci vtacich karet delat Sacrifice (to neni moc vyhodny, za Lizardy jsem vetsinou ptaci karty zahazoval, ale to myslim jeste byla v puvodnich pravidlech, ze se musi novy acolyte odebrat z mapy, ted ho beres ze zasoby)
2) SPAM - s Lizardy je pomerne jednoduche dostat se na 5 karet a to znamena 5 akci za kolo, ktere muzou byt hlavne build a recruit - tohle bys mel delat furt dokola a rozsirovat se a pak jim nic jineho nezbyde, nez jit po tobe.
Kdyz se pak fest dari drzet cultistu na silne barve, tak muzes zacit ziskavat i 3 body za kolo a pak treba zkusit dominanci... Ty cesty tam jsou, jenom neni uplne jednoduche je uskutecnit a hra za Lizardy je dle me spis zazitkova :-)

2.11.2020 17:49:27

Prudit
Musíš prudit, jak jen to náboženský fanatici umí. Rekrutovat na mýtinách, kde Tě prostě nemohou nechat být. Za mě největší problém za ještěry je, že mohou vyrábět pouze na mýtinách odpadlíka. Tohle režírovat je fakt těžký.
Jinak obecný plán je jasný: dvě zahrady od každého typu mýtiny a pak skórovat min. 6 bodů každé kolo.
Jo a ptačí dominance se mi dvakrát povedla, zásadní je to, že když dáš zahrady i na sousední mýtiny, tak se na ty rohové prostě nikdo nepřesune, protože ovládáš jak tu rohovou, tak tu sousední bez ohledu na počet bojovníků.

2.11.2020 20:21:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Sleeping Gods + Tides of Ruin (EN)
Sleeping Gods + Tides of Ruin (EN)
Akt. cena: 2200 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas