Root: Mechanické rozšíření

xxxxxxxxxo hodnoceno 19x (Seznam vlastníků)

Root: Mechanické rozšíření - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Root
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy, Zvířátka
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box
Leder Games
Portal Games
Autoři: Benjamin Schmauss
Cole Wehrle
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Solo

Jednoduchá otázka, na kterou jsem bohužel zatím nenašel jasnou odpověď. Jde hrát Root s rozšířením tak, že si člověk užije i čisté solo nebo je to spíš vhodný pro někoho, kdo chce při solu poznat všechny frakce a Root tak herně není ono? Zatim mě kvůli omezení více hráčů tahle hra míjela, ale s rozšířením mě to zase nahlodalo.

Na BGG to má dobrý hodnocení i v jednom, ale ve fóru to zase moc nedoporučujou, tak co si má člověk pak vybrat.

18.9.2021 10:36:34

Tohle mi jako úplně jednoduchá otázka nepřijde. :) To budeš muset zkusit sám, jestli Ti to bude vyhovovat, nebo ne. Ale popravdě, pokud chceš začít s Rootem, tak mi přijde cesta přes mechanické rozšíření jako ta těžší.

Nebál bych se vyzkoušet digitální verzi. Dá se pořídit s rozšířením říčního lidu a i s tím mechanickým, takže můžeš vyzkoušet, až budou třeba v akci a pak se podle toho rozhodnout.

18.9.2021 14:30:57 | Upraveno autorem (porovnej)

Za mě je root nejlepší ve čtyřech, a uplně upřímně když bych měl hrát solo tak by mě vadilo to, že toho musim strašně moc mechanicky ovládat. Řek bych, že mechanický rozšíření je především pro dva hráče, který chtěj hru ve dvou malinko promíchat. Tím nechci říct, že je solo špatný, pokud ti nevadí dlouhý tahy auto-soupeřů.

19.9.2021 10:46:13

Zkousel sem mechanickou markyzu z tohodle rozsireni a co se narocnosti na jeji tahy tykalo, byla vzdy za doslova minutu hotova.

ale jinak jo, Root je lepsi ve vice hracich tak, abys mohl hrat i za ricni lid a aby naopak kewteri nemeli vyhodu snadnych kultistu…

V 5 je hra top :)

______________________________________________________________
www.kalkared.eu : Precizní inserty, které pomáhají hry hrát i připravovat.
https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/koutek-kutilu-5/3d-tisk-insertu-21039/

19.9.2021 10:50:42

Vybíráme z Bazaru

Zakázaná Poušť (CZ)
Zakázaná Poušť (CZ)
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas