nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Root

Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy, Zvířátka
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box
Leder Games
Autoři: Cole Wehrle
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Otázky ke hře

Tulak - cesta z lesa

Ahoj, tulakem se mohu do lesa dostat jen prosmyknutim, to jsem nasel na nekolika mistech. Ale muze se dostat tulak pohybem z lesa na mytinu? Cekal bych, ze ano, protoze pokud ne, tak bude vsude napsano nejen "prosmyknuti je jediny zpusob, jak se dostat do lesa", ale dodali by i "a z lesa".

Upraveno autorem (porovnej)

3.6.2019 19:34:03

prosmyknutí

je jediná šance, jak se dostat do lesa... z lesa může normálně pohybem, který může směrovat na jakoukoliv mýtinu v sousedství lesa

| 1 | 3.6.2019 20:10:36

.> Super, tak jsem rad, ze jsem si to myslel dobre. - Bluda

Varouch

Presne tak, oprava vsech predmetu je relativne silna akce a vlastne na ni musis obetovat cely svuj tah. Proto to chce rychle sehnat kladivo.

Ale v kombinaci s prosmyknutim je to jedina sance, jak se postavit na nohy, pokud jsi domlaceny tak, ze jsi bez jedineho funkcniho predmetu - proste se stahnes, odpocines si a pak prijdes v plne sile.

Upraveno autorem (porovnej)

0 | 6.6.2019 09:23:16

Dodatečný dotaz

Boty se tedy nedají použít na pohyb z lesa do lesa resp. z mýtiny do lesa? Když tedy budu v roli tuláka na mýtině a budu potřebovat opravit všechny předměty v lese, tak to udělám jen za rozbřesku a pak už se nikam nepohnu?

0 | 6.6.2019 08:32:25

Pohyb


A dá se prosmyknuti použít i na běžný pohyb, čili z mýtiny na mýtinu?

0 | 4.6.2019 08:02:27

prosmýknutí > prosmýknutí umožňuje pohnout se na vedlejší mýtinu nebo do lese bez použití pohybu (předmětu boty) - při pohybu na vedlejší mýtinu tulák samozřejmě neřeší běžné podmínky převahy - iwen

.> Samozrejme - Yedle