nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Odesílání emailů obnoveno

Rozbité bylo od 12:48 (dost přesně) do cca 15:50. Od té doby emaily odchází normálně a současně jsme během dalších cca 10 minut doposlali i emaily, co se zasekli v tom problematickém období..

Moc se omlouváme za způsobené nepříjemnosti.

Root

Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy, Zvířátka
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box
2Tomatoes
Crowd Games
Leder Games
Matagot
MS Edizioni
Portal Games
Quality Beast
YOKA Games
Autoři: Cole Wehrle
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Otázky ke hře

Orli a dominance


Behem hrani jsme narazili na takovou vec. Pritelkyne hrala za orly a na ruce mela zlutou kartu dominance, kterou by rada zahrala, protoze zrovna ovladala 3 zlute mytiny. Karta dominance musi byt zahrana pro svou barvu, aby byla umistena do prostoru a hraci si ji mohli vzit a hrat na jeji podminku vitezstvi. To vse je zcela jasne, jen jsme nejak neprisli na to, jak tuto kartu muze zahrat hrac za orly. Pokud takovou kartu dominance drzi hrac za alianci a rozhodl by se na ni i hrat, muze ji zahrat jako sireni sympatie, vzpouru ci vycvik. Hrac za kocku ji muze zahrat jako prescas nebo pouziti polni nemocnice. Tulakovi jsou karty dominance k nicemu. Ale jak muze kartu dominance zahrat hrac za orly? Jedina moznost co nas napadla je, ze by ji musel nejdrive zaradit do vynosu a nasledne schvalne prejit do upadku, pricemz by si musel poradne spocitat, aby mu po upadku zustalo alespon 10 bodu a mohl hrat na dominanci. Jenze tento zpusob je pro orly znacne nevyhodny, navic po upadku musi rovnou prejit do faze vecera a riskuje ze mu kartu dominance vyfoukne aliance nebo kocka. Dokazal by mi nekdo odpovedet?

5.1.2020 16:10:04

všechno špatně

viz zákon hry kapitola 3.3.1
celé jsi to pochopil mylně, dominance se nehraje vůbec žádnou akcí, ale kdykoliv během své fáze bílého dne ji vyložíš na stůl a tím ji prostě aktivuješ...

0 | 5.1.2020 16:25:18

...> Aha, přiznám se, že zákon hry jsem nečetl. Díky za odpověď. - Kanic