Root - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy, Zvířátka
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box
2Tomatoes Games
Crowd Games
Leder Games
Matagot
MS Edizioni
Portal Games
Quality Beast
YOKA Games
Autoři: Cole Wehrle
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Využíváte vůbec karet k výrobě "akcí"?

Teď mě tak napadlo, že za těch pět her, co jsme odehráli, jsme snad ještě ani jednou nepoužili karty k tomu, abychom z nich "vyrobili" cokoliv jiného než předmět. Hrajete vůbec někdo i na ty ostatní akce? Protože mám pocit, že ani v Yedleho gameplayi, ani v dalších dvou, které jsem viděl na YouTube, k tomu rovněž nedošlo ani jednou.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.
24.7.2019 13:58:02

Výroba
Rozhodně, ale zase záleží, co ti přijde za karty ke které frakci. Aliance rozhodně potřebuje dobrání karty na začátku tahu a volný pohyb na začátku večera. Markýza zase vyvolání boje zdarma a i další karty mohou být super.

24.7.2019 14:16:13

Ano.

Ano, každou hru.

24.7.2019 19:09:04

Schopnosti
Některé schopnosti jsou super a zatím každou hru jsme alespoň jednu vyrobenou nepředmětovou kartu na hráče měli (a dva hráči měli 2 až 3 většinou). Výborná je ta obranná, která zruší zásahy v boji, případně třeba karta, která okamžitě oboduje ovládaná území. Ta je pro některé rody jak dělaná.
---
Autor hry Velryby ničí svět

24.7.2019 19:15:16

Ano
Záleží na frakci a situaci, ale je to u nás celkem běžný jev, některé efekty karet jsou super.

24.7.2019 19:15:36

Vybíráme z Bazaru

Velbloudí dostihy CZ - jako nová, nesehnatelná!
Velbloudí dostihy CZ - jako nová, nesehnatelná!
Akt. cena: 1099 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas