Room 25 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 25 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: undefined
Vydavatelé: Matagot
Autoři: François Rouzé
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

JIP

Žetony akcí

Zdravím,
Zakoupili jsme tuto hru a velmi nás baví. Problém máme pouze s žetony na plánování akcí, které jsou po několika hrách (cca 5) VELMI odřené a hrozí tak rozpoznání plánovaných akcí soupeřem. Má někdo podobný problém? Jak to řešit? Reklamace, nebo zkusit žetony nějak natřít?
3.12.2013 09:53:35

jojo....
žetony žmouláš v tlapkách a je to hned. Z tohoto důvodu jsem koupil samolepící folii a nalepil na žetony i pokoje. Oboustraně. Funguje to dobře.
Reklamace je možnost, ale pak tě čeká stejný postup, jak tomu předejít. Prostě je to materiál ne moc vhodný.

3.12.2013 14:56:23 | Upraveno autorem (porovnej)

JIP

dík za tip,
psal mi i Křen, že to stříká bezbarvým lakem. Trošku mi tenhle styl "dodělej doma" vadí, ale co se dá dělat, že? Zkusíme to ještě dodatečně ošetřit, ať zkáza nepostupuje dál. Nicméně představa, že jsem "nehráč", koupím si hru a ta se začne ničit po pár hrách, tak už si asi nikdy nic nekoupím. Je to jak kdyby mi z auta začal na dešti stékat lak :(

9.12.2013 15:11:09

folie
je výborná, mám takto ošetřených pár her /hlavně karty a některé tenké papírové desky - např. v Eclipse nebo Burgundech/ drží fest, je to voděodolné a prakticky nezničitelné.

9.12.2013 19:09:54 | Upraveno autorem (porovnej)

folie
Chci se jen zeptat na tu folii, jakou používate? To jsou ty průhledné folie do tiskáren?? Díky za info

21.7.2014 21:02:16

Vybíráme z Bazaru

Eclipse + Eclipse: Rise of the Ancients + insert
Eclipse + Eclipse: Rise of the Ancients + insert
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas