RONE - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Bonjour Games
Autoři: Štěpán Štefaník
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Žije hra někde

Zdarec,
hra ma dobry potencial, ale nikde o ni neni slyset, ani diskuse zde neni moc velka.

21.4.2017 11:00:21

Taky by me zajimalo
jak si hra vede. Neni slyset o organizovanem hrani a pritom se uplne nabizi.

7.2.2018 15:05:37

přemýšlení - turnaj
na facebookových stránkách - RONE Community Czech Republic,
byl teď turnaj v lednu narozeninový, v Uh. Hradišti.

Autor pořádá turnaje v rámci různých festivalů, ale že by jela nějaká liga, nebo tak něco, to bohužel ne.

Čím to je, nevím. Podobně jsem to měl i u Star Realms, Shuffle heroes.

Když někde tyhle hry žijou, tak většinou v nějakém klubu, kde si to je schopná skupinka 8-10 lidí zahrát a něco zorganizovat.
Další věc je podpora autorů, potažmo vydavatelů, zrovna Blackfire se snaží, když jsem domlouval na turnaje nějaké ceny, dával slevu na ceny, docela zásadní (cena na Hru o trůny karetní a Star Realms). Ostatní vydavetelé nevím.

Asi to bude o tom, kolik hráčů tu hru fakt hraje. Třeba u zmiňované hry o trůny je hráčů v ČR dost a tak se turnaje konají pravidelně, kdežto RONE asi těch pravidelných hráčů moc mít nebude. Já osobně si hru rád zahraju, ale že bych jezdil kvůli tomu do Prahy na turnaj ( Kvůli Hře trůny jo)...

7.2.2018 15:27:12

Re: Hraní
Organizované hraní je složitá záležitost a prozatím vlastně jedinou ligu, kterou máme je na Ostravsku. V dohledné budoucnosti bych rád rozjel hraní na UherskoHradištsku a pokračovat dále - Brno, Praha atd., bohužel pro jednoho člověka převelký úkol, když mě to neživí.

Nicméně pokud někdo dokáže ve svém okolí cokoliv zbudovat jsem ochoten pomoci nějakými dary, promo karty, podložky, herní obaly, trička atd. + samozřejmě finanční podpora atd.

10.7.2018 10:18:57

Vybíráme z Bazaru

They Come Unseen
They Come Unseen
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas