RONE - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Bonjour Games
Autoři: Štěpán Štefaník
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter 2. rozšíření

Tak se nám rozjíždí na Kickstarteru 2. rozšíření https://www.kickstarter.com/projects/bonjour/rone-races-of-new-era-2nd-edition-new-forces-expan.

Zajímalo by mě, jak je to s českou verzí?
Jestli jsem to dobře přeložil, tak česky bude pouze Veteran pledge, tedy pouze 2. rozšíření + zřejmě otevřené bonusy.

Mám dotazy:
1. Je možné očekávat i grafickou revizi některých karet v české edici, nebo se bude jednat o karty nové s podobnými vlastnostmi?
2. Bude možné objednat novou verzi českého návodu?
3. Jak se bude lišit nová verze Rone + 1. rozšíření oproti původní verzi a zda se ho dočkáme i v češtině?

Děkuji za odpovědi a držím palce.

11.5.2017 23:21:48

Znovuspuštěná kampaň
Slyšíte správně, co jsem to jen tak zběžně prohlížel, tak byla snížená požadovaná vybraná částka z 18.000 na 14.000 dolarů. Mrkněte na to.

https://www.kickstarter.com/projects/bonjour/rone-2nd-edition-rone-new-forces-expansion-relaunc?ref=nav_search

8.6.2017 11:08:13

Restart kampane
Hlavne je teraz postovné a veci ktoré si clovek musel pri prvom spusteni kampane priplatit, ako veľká krabica na všetky komponenty a nové pravidla zadarmo.

8.6.2017 14:15:42 | Upraveno autorem (porovnej)

...
a sakryš. Nechala jsem se zlanařit na první edici s tím, že údajně byla pečlivě a dlouho testovaná a vyladěná...Že bych skočila na špek? :-)

8.6.2017 17:28:18

ta"jemná"
Rozhodne chod do toho, neviem co rozmyslas :D

8.6.2017 19:49:30

ta"jemná"
určitě jsi na špek neskočila. První edice hry je extrémně dokonale vyvážená (mění se jen jedna jednotka jeden hrdina - ale obojí je pro majitele první edice zdarma). Toto je další rozšíření, které přidává nové karty a hrdiny a také klíčová slova.
Opět to bude krásně odladěné a skvěle hratelné. Já už si Veterána backnul a přemýšlím, jestli to navýším o obaly...

14.6.2017 14:47:02

Konec kampaně
Do konce kampaně zbývá 52 hodin a chybí necelých pět set dolarů, takže ideální příležitost backnout, pokud ještě váháte :).

4.7.2017 12:32:24

CZ verzia
Ak si zajednám datadisk New Forces na Kickstartri, nakoľko, základ aj Prebudenie mám, tak získam ENG, alebo CZ verziu... Mám všetko v CZ a nerád by som miešal, keď vyjde New Forces v CZ.

Ďakujem

4.7.2017 18:01:17

padan
Určitě bude k mání česká verze.

4.7.2017 20:22:30

Díky
Už som tam... Milý pocit, že práve keď som si ju zajednal... Naplnil sa fond ☺️

4.7.2017 22:18:25

Poděkování
Ahoj,

ani jsem během kampaně neměl čas moc sledovat co se tu děje, byl to neskutečný frmol a boj až do konce, takže si dokážete představit kolik to sežralo času :D. Nicméně všem kdo se přidali děkuji za podporu a určitě vás rozšíření nezklame, je tam spousta zajímavých hrdinů a karet, takže o nové strategie nebude nouze.

6.7.2017 17:44:23

Poděkování Bonjour
Sledoval jsem to každý den a bylo vidět velké nasazení z Tvojí strany. Za to Ti patří ode mě velký DÍK.

Už se těším, až to vyjde a držím palce během německé kampaně.

Jen mě mrzí, že mi uniklo video z akce z Junktownu, je někde k dispozici?

6.7.2017 19:25:00 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Sherlock: Smrt za zvuku ohňostrojů
Sherlock: Smrt za zvuku ohňostrojů
Akt. cena: 10 Kč
Končí za: 11 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas