nepřihlášený

přihlásit

registrovat

RONE: Probuzení

Rozšíření pro hru: RONE: Races of New Era
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: neuvedeno
Autoři: Štěpán Štefaník
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

RONE - Probuzení je první rozšířující sadou postapokalyptické karetní hry RONE. Tato sada obsahuje 100 nových karet se čtyřmi novými klíčovými slovy (Létání, Štít, Úder a Souboj), které obohacují základní balení o nové herní možnosti a strategie. Nové karty, nové kombinace a nové příležitosti na vás již čekají. Vylepšete svou armádu novými technologiemi, zmobilizujte své letectvo a vyražte za vítězstvím.

  • Létání: Na letecké jednotky může být ohlášen útok pouze s leteckými jednotkami nebo s jednotkami, které mají střelbu větší než 0. Letecké jednotky musí ohlásit útok na aktivní letecké nebo aktivní střelecké jednotky předtím, než mohou ohlásit útok na ostatní karty. Letecké jednotky a jednotky, které mají pouze útok (bez střelby) nemohou být navzájem Strážci podle základního pravidla pro Strážce.
  • Štít: Jednotky s tímto klíčovými slovem se mohou přemění ve štít poté, co jsou zničeny na bojišti a taktiky poté, co jsou zahrány nebo zrecyklovány.  Při přeměně ve štít putuje karta dospod hráčova herního balíčku lícem nahoru (pro snazší rozpoznání od ostatních karet), namísto položení na hřbitov nebo odstranění že hry.
  • Úder: Efekt uvozený tímto klíčovými slovem se spustí při udělení zranění protihráčovu hrdinovi. Tento efekt se provede pouze jednou, i když bylo způsobeno více jak 1 zranění.
  • Souboj: Efekt uvozený tímto klíčovým slovem se spustí, jakmile jednotka s tímto klíčovým slovem vstoupí do souboje s jinou jednotkou (jako útočník nebo i cíl útoku).

Autor: Freiby

Další názvy této společenské hry

  • RONE - Awaking

Vybíráme z aukcí

Halali!
Halali!
Akt. cena: 170 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>