Hrdina v kostce: Bestiář

xxxxxxxxxo hodnoceno 135x (Seznam vlastníků)

Hrdina v kostce: Bestiář - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Hrdina v kostce
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Ogry Games
Thunderworks Games
Autoři: Keith Matejka
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Cz edice

Po dnešním videu DF mám velkou radost a doufám ,že se to podaří Rexhrám vydat. Na základ se hodně těším a mít i rozšíření v cz ,by hylo parádní.
16.5.2018 18:12:36

tohle musí vyjít
Včera jsem expanzi koupil, pročetl pravidla a je mi jasný, že tohle je naprostý must have. Expanze do už tak skvělý hry přidá kopu tématu a variability. Gameplay soon ;)
___
redaktor Deskofobie

16.5.2018 18:51:25

Bastacka
Pokud to aspon trochu půjde, tak do toho rádi pudem. Tohle je za mě jedna z nejhezčích expanzí do hry, co jsem kdy viděl... A to jsem toho neviděl málo...;) Trochu Keitha podezírám, že to musel mít celé a jen z toho toto vykuchal pro případnou expanzi, bo to tam tak hezky zapadne, až je to divný;)

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

17.5.2018 22:31:00

tohle SKUTEČNĚ musí vyjít
Roll Playera jsem hrál v originále a na českou verzi mám předobjednávku. Teprve dnes jsem si čekání krátil prohlížením rozšíření.

Vím, že základní hra ještě ani není celá rozeslaná obchodům/zákazníkům.
Vím, že REXhry ještě ani netuší, kdy se povede to všechno prodat.
Vím, že takhle vydávání deskovek vůbec nefunguje.

Ale ta expanze prostě musí vyjít!

(pragmatická otázka: půjde do české verze přimíchat i anglické rozšíření?)

20.3.2019 11:03:32

Nejočekávanější rozšíření
Každý, kdo se setkal s tímto rozšířením, nešetří superlativy a já se můžu jen podepsat pod příspěvek od Wee Free Gamera!!!

21.3.2019 19:18:17 | Upraveno autorem (porovnej)

podporujem české vydanie
takže som si predobjednal a tiež čakám na rozšírenie (a neskôr aj na druhé)

21.3.2019 19:33:00

Překlad
Pokud namaluju toho nejčernějšího čerta na zeď a s hrdinou to dopadne stejně neslavně, jako to dopadlo s nájezdníky ze severu, kdy se kvůli špatné prodejnosti základu neuskutečnila česká lokalizace rozšíření, našel by se tu nějaký nadšenec, který by se vrhl na překlad tohoto výjimečného rozšíření?

26.3.2019 08:10:25

re
Jak psal Aneken, tohle rozšíření je fakt parádní a budeme dělat všechno proto, abychom ho udělali. Pokud k tomu chcete přispět, tak základní hru ukazujte, vozte na akce, sdílejte, nadšeně hýkejte apod. ;-)


Dungeon Master v REXhry a Planetaher.cz

26.3.2019 08:37:01

Eyron
To mám rozhodně v plánu a vlastně jsem s tím už začal. Příležitostí zatím nebylo mnoho, ale ti, kterým jsem hru představil, byli nadšení.
Můžete prozradit, jak si hra vedla v předobjednávkách, pokud to není tajné?:)

26.3.2019 08:56:26 | Upraveno autorem (porovnej)

Juanitos
Předobjednávka šla slušně, ale ona po pravdě jde slušně většina našich předobjednávek. Pro hru samotnou bude důležité, jak se ji bude dařit, ideálně bychom ji potřebovali do Vánoc vyprodat abychom pak mohli řešit dotisk a rozšíření zároveň s ním...

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

26.3.2019 10:42:53

Novinky

Rad bych se zeptal, jestli jsou nejake nove informace k vydani tohoto rozsireni nebo alespon prekladu zde na ZH?Dekuji.

2.5.2019 09:10:11

Rozšíření
Ptal jsem se na to samé a Rexici odpověděli, že bude hodně záležet, jak se bude dařit prodeji základu v pozdějším období. Rozšíření by se pak řešilo společně s dotiskem základní hry a padla zmínka o konci roku, takže to bude chvíli trvat.
Podle mě se do překladu nikdo nepustí, dokud se vydavatelství nevyjádří, jestli překlad bude nebo ne..

2.5.2019 15:03:45

Držím palce, aby tohle vyšlo
Včera jsem si domů odnesl základní hru a zkusil sólo variantu. Moc jsem od toho nečekal, ale byl jsem příjemně překvapen, že i v jednom dá hra docela zabrat. Teď tady čtu o rozšíření, které do hry přidává monstra... sakra... doufám že moje koupě napomohla tomu, že u nás tohle rozšíření vyjde, protože ho potřebuju, a to nejlépe hned :D

1.8.2019 10:43:07 | Upraveno autorem (porovnej)

Kamen42

Tak to jsme dva. Za mě je to nejočekávanější oznámení, který snad opravdu přijde!

1.8.2019 14:27:53

...
O tom rozšíření přece již před měsícem padlo, že nebude-li stát proti tomu samotný osud, tak do češtiny půjde. ;)
________________________________
BLACK LIGHT STUDIO | Graphic Design

1.8.2019 15:56:03

Bude
Tak je to venku. Rexící dneska na Facebooku oznámili že rozšíření vyjde v češtině v první polovině příštího roku, společně s dotiskem základu. Paráda.

2.8.2019 08:03:21

Jupí :)
Tak to je skvělá zpráva. Už se na to těším :)

2.8.2019 12:50:36

Fiends & Familiars
Tak to už je skoro čas přemýšlet i nad druhým ;-).

2.8.2019 17:56:50

CZ rozšíření

REXHRY děkujem, REXHRY děkujem za vydání rozšíření. Klidně rád již předobjednám.

5.8.2019 19:54:26

Rozšíření
Jsme rádi, že jste rádi. Bude to produkčně náročnější, než jsme si mysleli, kvůli těm speciálním kostkám (tiskneme jinde než v Pandě), ale ty nám dodají extra a půjde to, takže to budem směřovat na Q1 nebo Q2 příštího roku.

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

5.8.2019 20:05:19

Výborně

Přidávám do seznamu priorit, který si osobně kupuju...

5.8.2019 20:11:14

Skvělá práce

Jste jedničky! Za mě určitě nejočekávanější záležitost.

5.8.2019 21:25:35

Skvělá zpráva
Skvělá zpráva o rozšíření! Díky moc, hra je skvělá, teď bude ještě lepší! Předobjednám hned jak to půjde :)

22.8.2019 12:19:03

díky
To je opravdu dobrá zpráva. Hurá :-)

22.8.2019 13:13:24

Q1/Q2
Zdravím, rád bych se zeptal, jestli je pro tohle rozšíření stále reálný Q2?

13.1.2020 08:45:51

Rozšíření
Ahoj, už máme překlad z velké části hotov, čeká nás grafika, tak doufáme, že jo. Bude záviset na produkčních kapacitách továrny poté, co odevzdáme finální grafické soubory...

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

13.1.2020 11:09:39

Vybíráme z Bazaru

Starcadia Quest (pouze rozbalená)
Starcadia Quest (pouze rozbalená)
Akt. cena: 990 Kč
Končí za: 13 dnů

Offcanvas