RoboRally - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 8
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, strategická, válečná, závodní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: 999 Games
Amigo Spiele
Avalon Hill
Autoři: Richard Garfield
Rok vydání: 1994
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

tuning krabice

zdravim

pokusil jsem se (snad to i vyslo, pac zatim fota v galerii nevidim) nahrat fotky mnou upravene krabice - polovicni velikost uz je docela prenositelna a hratelna tedy i jinde nez doma.

neni to vubec problem, karton drzi hezky pohromade, pouziju-li neco hodne ostreho, treba orezavac. s nuzkami bych asi tak hladkych rezu nedocilil.
26.6.2012 12:59:39

super
na obrázky se moc těším, i když disponuju batohem do kterého i RR nacpu (!)

jinak když najedeš na "můj profil" tak v nabídce vlevo uvidíš mj. i "moje obrázky" a tam by měly být tvoje fotky vidět ve frontě ke schválení ;-)

26.6.2012 14:56:27

krabice
jo, uz jsou schvaleny :) ja sice taky disponuji takovym batohem, ale vypada to pomerne komicky, tak jsem se uchylil k takovemuto "znasilneni" :) ted to vejde kamkoliv, i mensiho baglu.

26.6.2012 16:20:45

krabice
Teda riznou do tech hracih planu by mi asi bylo hodne lito...

Jinak mikro krabice hezka. Plany bych ale radsi nosil extra (treba v deskach, nebo v jine hre).

26.6.2012 17:09:56

krabice
vasku, jak jsem psal, s orezavacem to jde jedna basen, hrany jsou uplne v pohode. nosit je samostatne, a zbytek v mikrokrabici je ponekud nesmysl podle mne. porad mam velikou plochu, kterou nejde jen tak nacpat do normalniho batohu.

26.6.2012 17:23:40

jurko
Chapu, ze to nic neni. Ale ja bych asi pri riznuti do sveho herniho planu uronil slzu :-)

Velikost pouze planu mi neprijde zase tak neprenositelna, urcite by se vesla do krabice od Ticket2Ride nebo Smallworld. Samotna Robo krabice, to je ale opravdu jina liga.

26.6.2012 17:32:49

krabka
vasku> krabice neni o tolik vetsi nez plan :) porad je to hlavne blbej rozmer, ani ne tak ta plocha.
kazdopadne tvoje uroneni slzy chapu :) ja se taky dlouho odhodlaval, ale nakonec touha zahrat si roboty i jinde nez doma, zvitezila na strachem a smiril jsem se i s pripadnym poskozenim, dyt prece hratelne to porad bude. ale povedlo se ;)

26.6.2012 17:35:47

Vybíráme z Bazaru

Kronika zločinu + rozšíření Noir
Kronika zločinu + rozšíření Noir
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 20 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas