nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Robinson Crusoe: Záhada ztraceného města

Rozšíření pro hru: Robinson Crusoe: Dobrodružství na Prokletém ostrově
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Horror, Období kolonizace
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Albi
Portal Games
Autoři: Ignacy Trzewiczek
Joanna Kijanka
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Česká verze

Nevíte zda se plánuje i česká verze? Tohle bych moc chtěl ke svému Robinsonovi :)

22.2.2018 11:53:30

Opravené karty záhad

Opravené karty dorazily:) Děkuji ALBI za skvělý přístup.

21.8.2020 07:05:38

Opravene karty

I ja se (dost opozdene) pridavam k potvrzeni ze opravene karty dorazily. Diky Albi za perfektni zakaznicky servis.. pri vyberu dalsi hry budu brat tuto zkusenost v potaz.. :)

20.8.2020 23:32:24

Opravené karty

Taky mně opravené karty dorazily. Díky moc Albi za skvělý přístup.

23.4.2020 16:17:31

Albi

i mě karty dorazily! Díky

9.4.2020 18:01:56

Karty záhad

Karty záhad mi od Albi dnes také přišly, mockrát díky za tenhle vstřícný krok. Rubová strana sedí s CZ základní hrou.

9.4.2020 17:51:36 | Upraveno autorem (porovnej)

Opravené karty

Děkuji karty dorazily

3.4.2020 19:26:26

Karty záhad

Ahoj všem,
dorazily nám opravené karty záhad (s zadní stranou korespondující s českým základem), tak kdo o ně máte zájem, napište mi pls tady do zpráv nebo na e-mail david.rozsival@albi.cz. Díky a omlouvám se za zpoždění (a samozřejmě i za chybu samotnou).

David Rozsíval,
Albi Česká republika a.s.

31.3.2020 17:47:56

CyberAlex

Dakujem ešte raz. Vyzera, že su uplne rovnake :) Zaujimalo ma to kvoli insertu.

3.2.2020 13:36:12

regressiv

7,5 cm (Není zač :)

EDIT:
Jedná se o vnější rozměry. 29,5 cm je vnější velikost víka krabice. 7,5 cm celkově zavřená krabice.
Vnitřní rozměry spodního dílu krabice jsou 28,7 cm a hloubka (bez insertu) 7 cm.

3.2.2020 12:51:08 | Upraveno autorem (porovnej)

CyberAlex

Diky moc. A aku to ma hlbku prosim ta ?

3.2.2020 10:59:26

rozměry

CZ - 29,5 x 29,5 cm (Jaký je rozměr EN verze netuším)

3.2.2020 10:25:19

rozmery krabice

Prosim vas, ake su rozmery krabice? Je to rovnaká krabica ako ma anglicky zaklad ? Neviete niekto ?

3.2.2020 09:22:17

kickstarterCZ

ENG a PL verze v předprodeji.
괜찮아

21.1.2020 21:09:33

promo

Díky za odpověď, zkusím poptat Albi

EDIT: Podle vyjádření ALBI k CZ verzi žádné promo nebylo

21.1.2020 14:17:29 | Upraveno autorem (porovnej)

...

To bylo i od Albi, nebo jen pro original hru?

21.1.2020 14:16:17 | Upraveno autorem (porovnej)

Korenar

Promo v předprodeji vypadalo takto https://sklep.portalgames.pl/kategoria/robinson-crusoe/rcon-pakiet-przedsprzedazowy
Část z toho je nepoužitelná.
괜찮아

21.1.2020 13:48:20

promo

Raději se ptám, zda je zde zase nějaké promo, které dodají jen promo prodejny, nebo jsou všechny edice stejné? Nerad bych pak honil po bazarech promo za stonásobné ceny, jako se mi to stalo už několikrát :-/

21.1.2020 13:35:21

Karty

Ahoj,
situaci s Portalem řešíme, ale v tuhle chvíli si netroufám odhadovat, jak to dopadne. Budu informovat.

David Rozsíval,
Albi Česká republika a.s.

30.12.2019 13:08:12

Ruby karet záhad

Díky za doplnění CyberAlex. Zkusím napsat do Albi jestli s tím plánují něco dělat.
Přinejhorším dám karty do obalů s neprůhledným rubem, ale je to škoda.

30.12.2019 11:11:20

Ruby karet záhad

Znak totemu na kartách záhad je jak v prvním CZ tisku základu tak i v jeho dotisku. Pokud vím tak EN i PL verze mají na rubu karet záhad (monstrum, poklad a past). Ten totem byla nějaká chyba českého vydání a v Albi si to fakt mohli ohlídat. Když s tím totemem pokračovali při dotisku základu tak už ho snad mohli dát i do rozšíření??? No zřejmě ne.

Navíc se obávám, že tohle se nijak řešit nebude. Takže těm hráčům kterým to vadí nezbude než si vytisknout ruby s totemem a zasunout je ke kartám do obalů. Alespoň by Albi mohlo vydat pdf rubů karet záhad s totemem připravené pro tisk - ať se to nemusí skenovat a upravovat.

30.12.2019 02:13:49

Ruby karet záhad

Mě přelepky na kostky ani velikost krabice nějak neuráží, ale dost mi vadí, že ruby karet záhad mají v rozšíření jiný rub než v základu. Základ mám ten novější už s novým logem Albi a tam mají karty záhad na rubu symbol totemu, kdežto v rozšíření jsou ruby karet se třemi symboly pod sebou (monstrum, poklad a past).
Zrovna karty záhad jsou ty, kde se míchají do jednoho balíčku karty se základu s kartami z rozšíření, takže tento přístup moc nechápu.

30.12.2019 00:58:27

zklamání

Takže za mě jedna velká výtka, asi spíš na Portal než Albi, nevím nakolik ti s tím dokáží něco udělat.
Je to normální velká krabice, jako má třeba Mars. A uvnitř cca 2/3 krabice je zadělané.. takže zůstává třetina, kam to tak tak nacpu. Velikost té krabice je absolutně neopodstatněná, i poloviční by stačila a když už je teda tak velká, tak je totálně nevyužitá.
K tomu JEDEN pytlík na žetony hráčů, takže karty, žetony apod všechno dokupy, bordel jak prase. Je takový problém udělat tam insert jako je třeba v Dominionu, aspoň na ty karty? Když už jsem jednou ochotný vysypat 1000 za rozšíření?? Nebo tam teda aspoň dát pár pytlíků?

Z tohohle jsem fakt vyloženě nasraný, protože za a) mě to nutí cpát vše do jedné krabice od původního Robinsona, což nechci, protože to není dobré smíchat dokupy a b) ještě si do toho dokoupit sáčky.. paráda

26.12.2019 21:02:22 | Upraveno autorem (porovnej)

Kostky

To jo, ty kostky mě serou :D Přelepky nesnáším. No doufám že to Albi neojebe.

"I want to play a game." Jigsaw

21.8.2019 00:34:01

Obsah?

Mě by docela zajímalo co všechno bude CZ verze obsahovat? En vydání (pro předplatitele) obsahovalo nějaké bonusy. Teď jsem si všiml že Portal vydal Upgrade pack s několika scénáři a dřevěnými žetony. A stále (marně) čekám, že vydají sadu kostek - protože pro mě má takovéhle "rozšíření" největší smysl (Portal údajně slíbil, že je vydá jako mini rozšíření). Kostky s přelepkama vážně nesnáším (ne že bych nějaké měl, ale jde o princip :) A tak trochu doufám, že by česká verze mohla kostky obsahovat. Protože i kdyby to o něco zvedlo cenu rozšíření, pořád se to vyplatí víc než kostky dokupovat zvlášť (tedy alespoň pro mě).

20.8.2019 21:33:35 | Upraveno autorem (porovnej)

New

Nejake novinky ohledne vydani nebo fotky vzorku:)?

"I want to play a game." Jigsaw

20.8.2019 13:24:24

Vybíráme z aukcí

The Silver River - KS, Deluxe edition + 2x exp.
The Silver River - KS, Deluxe edition + 2x exp.
Akt. cena: 2300 Kč
Končí za: 12 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>