Robinson Crusoe: Dobrodružství na Prokletém ostrově

xxxxxxxxxo hodnoceno 346x (Seznam vlastníků)

Robinson Crusoe: Dobrodružství na Prokletém ostrově - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 75 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Ignacy Trzewiczek
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

nejčastější chyby při hraní

Ahoj všichni, chtěl bych založit diskuzi o nejčastějších chybách během hraní, jelikož k této hře je potřeba někde neustále dohledávat další a další věci. Pokud vás něco napadá, hoďte to sem.

8.6.2016 11:45:54

druhy scenar - mlha
Tak to uz je asi legendarni, protoze temer vsichni s anglickou verzi to napoprve hrali spatne, cimz si nesmirne pritizili :-)

Takze kdyby nahodou to nebylo dostatecne jasne napsane i v ceske verzi - kosticky mlhy se muzou umistovat i na neobjevena policka ostrova, nikoli pouze na prozkoumana.

8.6.2016 13:13:49 | Upraveno autorem (porovnej)

sopečný ostrov
Zpočátku jsem hrál blbě sopečný ostrov. Na dílky ostrova (v tomto případě zkutečně prozkoumané) se umísťují žetony sopečného prachu. Tyto žetony se mohou dávat i na zničené dílky a navíc pokud je dílek zničen všechny žetony z něj jsou odstraněny a na tento dílek můžeš dát znovu žeton prachu.

8.6.2016 14:08:06

odkaz
Dávam do pozornosti diskusiu k jednotlivým scenárom z DŽ, kde je už veľa vecí riešených (http://www.deskozrout.cz/forum/678-robinson-crusoe-adventure-on-the-cursed-island-pravidla/)

8.6.2016 14:58:01

acedrac
A která z toho výpisu to je? Se v tom nějak neorientuju /e;

9.6.2016 09:00:11

No
myslel som, že sú tam vlákna k jednotlivým scenárom, kde sú otázky a odpovded na najčastejšie otázky. Ked sj to teda prejdeš pred hraním daného scenára, malo by to pomôcť eliminovať chyby pro hraní

9.6.2016 20:12:00

Je tam toho docela poskrovnu (e;
A některé místa dokonce odkazují zpět na ZH (e; Esence hypertextu (e;

9.6.2016 20:58:32

jen jednou za kolo
Použití Hrnce/Ohniště k léčení je možné jen jedou za kolo :-O

21.8.2017 14:22:49

Vybíráme z Bazaru

Moje zlato!
Moje zlato!
Akt. cena: 127 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas