Robinson Crusoe: Dobrodružství na Prokletém ostrově

xxxxxxxxxo hodnoceno 342x (Seznam vlastníků)

Robinson Crusoe: Dobrodružství na Prokletém ostrově - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 75 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Ignacy Trzewiczek
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Nákup rozšíření z Portálu

Ahoj, mám dotaz, zda tu někdo řešil rozšíření ke hře z polského portálu? Našel jsem, že tam nabízí za cca 30 euro balíček rozšíření Promo pack (KingKong, Livingstone, Námořník, karty, přelepky atd.) a mám dva dotazy na někoho, kdo tato rozšíření případně řešil - jsou tato rozšíření v polštině nebo angličtině? A máte zkušenost, kolik stojí poštovné, na webu Portal.pl jsem to nějak nedohledal. Díky :)
4.6.2015 23:50:07

nakup z Portalu
Ahoj, cena je rozdilna pro anglickou a polskou verzi, pricemz polska stoji cca 2/3. Jazykova verze komponent a jejich cena je odvisla od jazykove verze webu, tedy na anglicke strance kupujes anglickou verzi a na polske strance kupujes polskou verzi (viz odlisne obrazky na tech dvou strankach). S mezinarodnim postovnym nevim, nechal jsem si hru poslat k polskemu kolegovi, ktery mi ji pak privezl.

5.6.2015 00:06:36

Cena rozšíření
Včetně poštovného jsem platil cca 1200,-. Dostal jsem anglickou verzi, o polské nevím, že tam byla.

5.6.2015 01:16:12

bibus, tokura
Ahoj, díky za reakce, těch 30 euro mají uvedeno na stránce v AJ a obrázek komponent je rovněž v AJ, tak je to asi anglická verze, poslal jsem ještě upřesňující dotaz přímo na jejich kontaktní mail, nákup zvažuju, nicméně hru mám novou a zaujala mě hodně :)

5.6.2015 08:55:14

nakup z Portalu
Anglicka verze stoji $35 / 29.75€, kdezto polska 52 zlotych, cili je dokonce o vic nez polovinu levnejsi. Ale i tak platit 1200 korun za anglickou verzi je masakr, to museli poslat postou pres severni pol pro razitko santy clause, ne? Ja platil za anglickou verzi s postovnym v ramci polska 19€, protoze jsem jim napsal, ze to maji predrazeny :D

5.6.2015 12:33:54 | Upraveno autorem (porovnej)

Platba PayPal
Ahoj, ještě poprosím radu někoho kdo už zná, ať nemusím googlit. Kolik stojí, když za objednávky ze zahraničí zaplatím přes PayPal? Díky za radu :)

9.6.2015 01:43:32 | Upraveno autorem (porovnej)

Greyhound
To nikdo neví (e; Teoreticky to jde nějak dopočítat... Poplatek by neměl být veškerý žádný, ale paypal si vezme nějaký obolus formou přepočtového kurzu. Vždycky můžes při paltbě zkusit použit kurz karty/banky, ale může to vyjít i na stejno nebo hůř.

9.6.2015 10:16:59

#5C4RL37
Ok, díky :)

9.6.2015 12:47:38

kuci z protalu zavedli PayPal
takže ve spojení třeba s poštou bez hranic docela nobrainer (pokud vám nevadí třeba polština nebo kluky ukecáte)

22.7.2015 14:58:02

Vybíráme z Bazaru

Marco Polo II DE
Marco Polo II DE
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas