Robinson Crusoe: Dobrodružství na Prokletém ostrově

xxxxxxxxxo hodnoceno 344x (Seznam vlastníků)

Robinson Crusoe: Dobrodružství na Prokletém ostrově - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 75 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Ignacy Trzewiczek
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Cz verze

Dámy a pánové zajímá mě ten kdo má českou verzi. Stojí to za to koupit i když tam jsou chyby. Pište své názory díky
2.6.2016 17:30:01

...
áno, oplatí...

Neviem, či treba dodať viac, ale riešia sa tu v diskusii pomerne MALÉ chyby, ktoré PODĽA MŇA nemajú žiaden ZÁSADNÝ vplyv na gameplay (pozrite napríklad na oficiálne české pravidlá ku Quadropolisu, to SÚ podľa mňa zásadné chyby). Jednu z tých nešťastných kariet, ktoré boli v inom vlákne spomínané, sme hrali chybne (lebo je vymenená grafika žetónov), ale na ZÁŽITKU sa to nijakým spôsobom neprejavilo.

ps: ospravedlňujem sa za to, že som pri niektorých slovách použil kapitálky :)

2.6.2016 19:17:23

Vyplatí
Podle me určitě, už jen kvůli vstricnemu přístupu Albi errata, zasílání nového insertu zdarma na požádání. A taky sobecký chci aby vydali rozšíření a další scénáře :)

2.6.2016 19:44:14

Určite áno.
To, že tu riešime chyby je len pre dobro veci (upozornenie ostatných hráčov, errata pre Albi, feedback pre dotlač). Síce to niektorí trošku vyhrotili, ale to treba brať s rezervou. Ja som si včera stiahol anglické pravidlá k Fury of Dracula od FFG, ktoré majú takisto errata k pravidlám a to je FFG doskoherný gigant.

Ak chcete mať doma super atmosferickú hru a zároveň podporiť domácich vydavateľov, určite treba kúpiť. Na nekvalitný insert a zopár chybiek v pravidlách a na kartách už po prvých zážitkoch z hrania nebudete myslieť :).

2.6.2016 20:24:24

Vyplatí
Za mě ano.

2.6.2016 21:01:23

Insert
worel: Albi zasílá na požádání nový insert? Odkud prosím tu informací máš?

2.6.2016 21:26:09

Ano
Až si hru koupíš a zahraješ, pochopíš. Ani v nejmenším nelituji toho čekání. Na kartách je spousta textu, které ve hře dělají neskutečnou atmosféru, to bych s anglickou verzi nikdy neměl šanci prožít. Jestli si někdo stěžuje na kapotu, tak tě ujišťuji, že pod ní se nachází neskutečně nabušený motor. Jestli nerad prohráváš (já ano), tak ti hra připraví nejednu infarktovou situaci. S tím také počítej. Nehrál jsem toho v životě moc, nehrál jsem toho málo, ale zatím mě Robinson položil na lopatky, jako nic jiného a ještě jsem se nezvedl. Je to výzva :)

2.6.2016 21:46:12

zasa
Mě to psali v mejlu, stačí jim poslat adresu a až ten insert vyrobí tak jej zašlou. info@albi.cz

2.6.2016 22:09:09 | Upraveno autorem (porovnej)

Nálepky
Ahoj. Úplně jsem nepochopil, jaký je dle CZ pravidel klíč k polepení žetonů postav. Je tam sice psané pořadí(modré, žluté, oranžové a černé), ale z fotek (i co má Albi na stránkách) v tom nevidím žádnou logiku. Je to pro hru důležité?

5.6.2016 18:35:46

Samolepky postav
Je to jedno. Na hru to nemá vůbec žádný vliv. Samozřejmě pátek, pes a ostatní se musí dodržet kvůli počtu žetonů, ale to chápeš :)

5.6.2016 19:03:50

Vybíráme z Bazaru

Výbušná koťátka - Párty karty
Výbušná koťátka - Párty karty
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas