Robinson Crusoe: Adventures on the Cursed Island - Voyage of the Beagle

xxxxxxxxxx hodnoceno 6x (Seznam vlastníků)

Robinson Crusoe: Adventures on the Cursed Island - Voyage of the Beagle - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Robinson Crusoe: Dobrodružství na Prokletém ostrově
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 75 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: undefined
Vydavatelé: Portal Games
Autoři: Ignacy Trzewiczek
Marion Heuser
Robert Masson
Rok vydání: 2013
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

vyjde u nás?

Nemá někdo informace, jestli se Albi chystá vydat v češtině? Myslím, že Robinson se vyprodal tak doufám, že se dočkám...
14.1.2017 17:01:39

Vydani rozsireni
Nějaké novinky v tomto směru? Uvažuje Albi o vydání českého rozšíření?

30.11.2017 09:21:33

Vydání rozšíření
Když jsem se na tuto otázku ptal ke konci loňského roku Albi, tak mi odepsali, že se snaží s vydavatelem výrobu vyjednat, že ještě není nic podepsáno, ale je pravděpodobné, že to dopadne a v příštím roce se na trhu objeví, ovšem letos se na trhu neobjevila, takže s tím budou pravděpodobně nějaké problémy...

30.11.2017 12:10:50

to:KacoJa
diky za podeleni se o informace. Treba se zadari v ro e 2018.

1.12.2017 20:32:14

2018 - 2019

Letos na podzim by mělo být rozhodnuto zda rozšíření bude a pokud ano tak se nepočítá, že by bylo ještě letos ;-)

6.8.2018 10:43:50

Dufajme
Tak snad drzim palce

Mia san mia...

6.8.2018 13:27:33

rozšíření
Taky doufám, že rozříšení vyjde v češtině.
(Abych si mimo jiné nenadával, že jsem si nekoupil anglickou verzi hry.)



13.10.2018 20:48:56

rozšíření
Jsem rozhodně zvědavý jaké stanovisko Albi zaujme. Já EN verzi rozšíření vlastním a příliš mě neoslovilo. Nepovažuji ho za špatné, ale nepřipadá mi ani nijak extra úžasné. Přijde mi jako takové rozšíření "samo pro sebe" skoro vše je vázané na rozšíření a nedá se ve hře volně používat. Osobně bych byl asi raději pokud by Albi vydalo rozšíření Mystery Tales. U toho to vypadá že bude obsahovat velký počet postav, karet a dalších komponent které nebudou vázané jen na toto rozšíření. A úplně nejlepší by bylo vydání malých rozšíření kterých nabízí Portal celou řadu a pro hru představují pěkné osvěžení.

13.10.2018 21:30:02

expanzia
Urcite by mali prelozit radsej Mystery Tales..


Mia san mia...

14.10.2018 11:08:50

...
Také bych česky raději viděl Mystery Tales nebo nějakou tu sadu menších rozšíření (ideálně větší balíček obsahující vše v jednom).

14.10.2018 13:49:47

2vkjmch
Malých rozšíření už je kolem dvaceti. Takže to by byla asi poměrně velká krabice, dražší než základní hra :)
Ale určitě by stálo zato vydat alespoň: Beast Cards, Beach Cards, Discovery Tokens, Mystery cards, Shelter upgrades, Hunting Adventures, Event Cards a Wooden Fish Tokens (alternativní žetony jídla - které jsou pěkně tématické). Ostatní mini rozšíření bych jim i odpustil :-D

14.10.2018 14:20:25 | Upraveno autorem (porovnej)

male exp.
Beast Cards a Discovery Tokens mam a su na 99percent jazykovo nezavysle, staci objednat s polskeho portálu. Tak isto su tu prelepky na novych pomocnikov (tiez mam kupene z pl).

Mia san mia...

14.10.2018 14:52:46

kampaň
Mne na tom láká, že ty scénáře na sebe navazují a tvoří kampaň :). (O použití pouze pro scénáře z krabice se nebojím, mohou k tomu vzniknout fanouškovské scénáře nebo to inspirovat k tvorbě vlastních.)

Proti malým rozšíření nic nenamítám, ale zklamalo by mne, kdyby to bylo na úkor téhle kampaně s lodí (i když jasně, je to o prioritách, přinejmenším co dříve, bylo by bláhové očekávat, že vyjde všechno najednou).

( JAHMANsvk: ) I kdyby to bylo dostupné u nás, tak v tomhle jsem skeptik - mám obavy z nekompatibility rozšíření a základu od různých vydavatelů (odlišné rozměry karet (výška, šířka či tloušťka), jiné barevné odstíny, atd.).

14.10.2018 15:46:07

Nekra-rozdiely
Co sa tyka rozdielov mozem ti potvrdit, ze napr. beast cards sa vôbec nelisia od albi vydania. Napr. discovery tokeny aj tak zrebujes z vrecuska...Ale inak sa to stavá ako pises, napr. pri Scythe, Great western trail atd., atd. s tym urcite suhlas..


Mia san mia...

14.10.2018 16:52:38

Malá rozšíření
Osobně by mi stačily další scénáře, ale cokoliv by potěšilo.


A co se velkých rozšíření týče, spíše než Beaglovi taky věřím Mystery tales.

***
Deskoherní inkvizitor

14.10.2018 17:01:40

Albi rozšíření

23.11 bohužel žádné další informace ještě nemají. Asi nakonec koupím aj a vytisknu překlepy

9.12.2018 13:19:09

Nenašla by sa nejaká dobrá duša ktorá by sa pustila do prekladu do grafiky? Resp. má to už niekto preložené?
Myslím hlavne knihu kampane a karty.

31.3.2021 13:35:29

Vybíráme z Bazaru

Cestou necestou
Cestou necestou
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas