Rising Sun - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

7. března začíná na kickstarteru :)
10.2.2017 09:51:04

koumes731
Tohle už se několikrát řešilo. Riziko v tom žádné není, ale ten výdělek je skoro zanedbatelný za tak dlouhou dobu. Většina pracujících se ani neobtěžuje. Já osobně si hru pořizuju, protože můžu a chci ji. Ne abych ji prodával. Ale o morálce a způsobu obživy druhých se bavit nechci :)

28.3.2017 13:03:00

zanedbatelný výdělek
No hele, i kdyby na každé krabici člověk vydělal 30% (což se dá vždycky, jen se člověk nesmí bát jít s tím na ebay), tak je to náhodou slušný přivýdělek, pokud je člověk ochotný do toho investovat více. A když nemám problém odložit 20 tisíc a za rok za to mít 26 tisíc...Kam se hrabou spořicí účty...to není o obživě, ale s troškou šikovnosti si člověk může financovat další hry.

Rising sun už určitě takové terno jako Blood Rage nebude (tam se dalo vydělat 200%), ale těch 30% získat navíc nebude problém.

29.3.2017 14:50:49

retailer pledge
pozor prvý krát je možné objednať viac kusov ako obchodník aj s KS exclusive materiálom

29.3.2017 17:30:43

Kami
Nějak nechápu, k čemu jsou dobré ty Kami figurky. To "Kami" chápu tak, že to jsou ty 4 karty vlevo nahoře, kde mohu v akci Recruit poslat svoje Shinto, aby se pokusili vybojovat nějakou přízeň bohů pro danou sezónu. K čemu ale jsou ty figurky? Za ně se taky nějakým způsobem hraje?

31.3.2017 08:33:52

Kami Unbound
Tak už přišel email, který odkazuje na update ohledně Kami Unbound

https://www.kickstarter.com/projects/coolminiornot/rising-sun/posts/1832524

Bude to expansion. Otázka je jestli backers($100] ho budou mít zdarma nebo se zařadí mezi Optional buys, jako třeba Dynasty Invasion... co myslíte?

https://www.dropbox.com/s/j9206n5wbcsmtfy/unnamed.png?dl=0

31.3.2017 08:50:25 | Upraveno autorem (porovnej)

Kami Unbound
Samozřejmě, že to rozšíření dostanou všichni backeři "zadarmo", je to napsaný u každý jednotlivý odemčený figurky :)

Jinak to, jak Kami unbound funguje, bylo popsáno v jednom z předchozích updatů:
https://www.kickstarter.com/projects/coolminiornot/rising-sun/posts/1832524

31.3.2017 09:04:37

...
Ti Kami jsou jako SG, tudiž tuhle expanzi dostanou všichni backeři Je to stejné jako bohové v BR. Co se mechaniky týče, tak hráč uctívající daného boha dostane jeho figurku, která je jednotka navíc. Když chce může obětovat jednoho shinto a aktivovat jeho speciální schopnost. Viz update 15

Joky66: retail pledge je pouze pro kamenné obchody v USA a Kanadě

31.3.2017 09:10:52


...už jsem teda celý nažhavený, co bude za další "příšerku", až padne i Raidžin. A doufám, že posledních 48 hodin bude dost masivních na to, aby přihodili ještě nějaký KSE SG.:-)

31.3.2017 10:35:20

Earth dragon
Tak ten poslední SG je hodně parádní. Doufám že padne :-)

2.4.2017 22:14:53

Bartoloměj
I kdyby nepadl, tak by ho CMON nám daroval, takhle to dělali i u jiných kampaní.

2.4.2017 23:00:49

Earth Dragon
Veď keď už majú vymyslenú figúrku aj season kartu, prečo to nepustiť ďalej :) len som trošku sklamaný, že posledných 48 hodín žiadny push v podobe ďalších add-ons, "iba jedna" potvora na konci (aj keď celkom solídna), strhla sa diskusia, že by mohli vydať Add-On Wind/Air Dragon a tak otvorili Earth a ešte jedného draka, aby boli všetci 5ti, takto sú len 3. Síce je ešte niekoľko hodín do konca kampane, ale nejak sa mi vidí, že už tam toho veľa nepribudne :(

3.4.2017 10:48:23 | Upraveno autorem (porovnej)

No...
...jeden z "tvůrců" se vyjádřil celkem jasně, že už žádné další "příšerky" jako SG nebudou. A taky dost explicitně přiznal, že celá kampaň je svou "živelností" trochu překvapila. Proto taky poslední SG na 3,8 mil., což je o 330 tis. výš než ten předtím (jasně, a taky proto, že mají větší počet "backerů"). Myslím, že rozhodně nemá smysl, aby tam na poslední chvíli - a jen proto, aby uspokojili krvelačný dav - hodili něco, co nemají úplně otestované (na rozdíl od všech těch potvor, co jsou "extra" a "exclusive" a přicházely jako SG v průběhu kampaně). Tři období (jaro, léto, podzim), tři draci. A basta.:-)

3.4.2017 11:13:23

Seladean
Jako už takhle je tam toho kotel navíc zdarma. Sice chápu, že s jídlem roste chuť, ale buďme trochu realisté. Jsou kampaně, kde jsou SG vyložené k smíchu a hru skoro neobohacují. Souhlasím, že cpát neotestované věci do hry je cesta špatným směrem. Jestli se nepletu, tak navíc ani není kam tu případnou další věc dát, protože každé období má nějaký set karet, který je pevně daný a volný slot už tam není. Ale nepočítal jsem to, tak nevím na 100 %.

3.4.2017 11:23:34

kampaň
Většina lidí už od začátku věděla, že hru chce a backla to. Proto se během pár dní vybralo x milionů a po zbytek kampaně to moc nerostlo. A závěrečný hype už se asi taky konat nebude. Hlavně v kampani není záplava addonů, aby to mohlo nějak zázračně narůstat a průměrný pledge je nějakých 130 dolarů.

Já jsem naprosto spokojen. Máme rozšíření pro šestého hráče, které jak se zdá bude KSE (wtf proč?) a Kami Unbound rozšíření. Potvor je tam navíc taky kopec. Snad se to Erikovi zase povedlo i z herního hlediska :)

3.4.2017 11:45:54

DD

kampan
Kampan byla nejak naplanovana a myslim, ze se jim i povedlo ji celkem udrzet v chodu, ackoliv skok u posledniho SG je celkem veliky.
Nerikal bych, ze se finalni hype nekona - za vcerejsek pribylo 230k$, coz je jak za nejakych 5-6 beznych dni, ale porad to bude tak nejak, ze se odemkne drak a vybere se neco pres nej a pravdepodobne nam pak CMON daji posledni SG, ktery se ukaze jako bonu, protoze na ten uz se podle mne nevybere.

Jinak rozsireni pro 6teho hraje je KS exclusive z duvodu politiky CMON. Chteji proste KS vyuzit jako svuj hlavni prodejni kanal, protoze na tom maji vetsi zisky, nez z prodeju pres distributory a tudiz se snazi nalakat lidi k tomu, aby si dane veci koupili pres KS misto pozdeji v distribuci.

3.4.2017 11:53:28

Krabice na SG
Paráda. Trošku se to asi dalo čekat, ale mám radost. Krabice na SG se bude hodit a určitě jí všichni backers dostanou. Otázkou je jestli se objeví ještě jeden SG. Myslím, že těch 200k je ještě za těch 13h reálných.

3.4.2017 16:38:49

Bartoloměj
fskutečnosti 266k. Uvidíme. Podle mě už nic v rukávu nemaj a asi s tim ani nepočítaj. Podle Kicktraq je předpověď necelý 4M

3.4.2017 16:51:24

Zelvi chram
Ten zelvi chram vypada skvele. A ta krabice me tez potesila.
Blbe je ze na to ted budeme rok cekat :(

3.4.2017 17:06:49

Rok
njn, ale možno motyka vystrelí a pošlú to o mesiac dva skôr :)

3.4.2017 17:14:15

rulebook
http://resources.cmon.com/RS_Rulebook_WIP.pdf

hodil by se překlad k tomu ročnímu čekání :)

3.4.2017 20:05:12

30K
Na začátku jsem psal, že bude přihazovat tak 30000 lidí a vypadá že se skoro trefím, posledních 9 hodin bude ještě naskakovat. To už je slušné číslo. No ČR v Top 10 není.

3.4.2017 20:26:28

Zombicide: Green Horde
Tak nám to nakonec vylezlo až na 31000 backerů, no a už za měsíc se můžeme těšit na Zombicide: Green Horde, tam teprve padne rekord.

4.4.2017 08:32:07

Green horde
Doháje a to už jsem si říkal, že mi her od CMON stačilo :D

4.4.2017 08:35:48

problem s KS
Hoj lidi , je to muj prvni KS projekt na ktery sem prihodil , prvne sem hru chtel , pak sem ale zmenil nazor ze chci hru s CZ a zmenil prihoz jen na par kacek , bez hry ,, ted po me chcou normalne 100 dolaru za hru ,, mate nekdo zkusenosti s tim ze jim neposlete penize ? moje anglictina neni nic moc tak nevim esli se s nema domluvim. diky

13.6.2017 21:39:54

...
pokud si přihodil bez odměny tak by problém neměl být. Ale stále máš možnost hru od nich koupit. Není to jen nabídka ke koupi?

13.6.2017 21:54:21

Vybíráme z Bazaru

Steampunk Rally Fusion
Steampunk Rally Fusion
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 14 dnů

Offcanvas