Rex: Final Days of an Empire

xxxxxxxxoo hodnoceno 30x (Seznam vlastníků)

Rex: Final Days of an Empire - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

dotaz na pravidla

Vcera jsem si docetl pravidl (hru nemam) a v jednom z prikladu se pise ze hrac obdrzi tolik vlivu jaky ma leader zabity v bitve rank, ale nikde jinde sem to v pravidlech nenasel. Vim ze jsme to tak hrali (hru sem hral asi 4x). Ted je otazka jestli jsem to jen prehlidnul nebo je to nejake specialni vlastnost jede z ras (v prikladu se pise o rase Letnev nebo tak nejak).

takze jak to je kdyz zabiju leadra v bitve dostanu za to nejaky vliv?
8.11.2012 07:50:16

Vliv za zabití leaderů
Jo, na tohle pravidlo taky občas zapomínám. Přitom celkem pohání hru. Pokud zabiješ protivníkovy leadera biologickou zbraní nebo energetickou puškou, dostaneš tolik vlivu kolik je jeho číslo. Tohhle ale neplatí při zabití Pulsním kanonem Hylar III, resp. to není na kartě uvedeno

8.11.2012 08:06:02

aha
takze to je uvedeno na tech kartickach ze dostanu tolil vlivu za zabiti leadra, ja sem si rikal ze to v pravidlech neni. ok diky za vyjasneni

8.11.2012 08:43:56

Karty zbraní
Jj, přesně tak, je to na kartách oněch dvou zbraní. Je to dobrá možnost jak nabrat vliv, protože když hráč není císař nebo Gilda (Hacan) a nedaří se mu zbírat vliv z políček, kde to má zase nejjednoduší Fremen (Sol), tak je tohle další možnost jak se k vlivu dostat

8.11.2012 08:46:44

JOL-NAR vyhoda rasy
Zdar, chcem sa spytat, ako sa presne hra vyhoda, ked mozem rozkazat hracovi, aby mi odpovedal na otazku? Napr., ak sa opytam na Leadra, tak kedy mi ho ma ukazat? Este predtym, ako Leadra zahram ja, alebo ho ukaze prvy a ja potom zahram svojho. Hru som este nehral, ale podla mna ak supera poziadam o ukazanie Leadra, tak az potom, co ja tiez vyberiem svojho, v opacnom pripade, by to podla mna bola velmi silna schopnost. (podla mna je odhalenie Leadra dobre len kvoli tomu, aby som zistil, ci je zradca) Este ma napadla otazka, ze kedy je vlastne Zaciatok Boja. Dik za opdoved

4.4.2013 11:28:43

schopnost jol-nar
ano jedna z možností je, že ti soupeř musí ukázat lídra a podle toho co ti řekne, tak se ty rozhodneš, jak si připravíš svého lídra. Je to sice dost silné, ale na druhou stranu jsou tam další 3 aspekty pitvy o kterých nevíš (počet jednotek, obranná karta, útočná karta). Takže rozhodující vliv to nemá. Zvlášť pokud bojuješ proti XXcha (želvičky), kteří mají všechny lídry stejné hodnoty.

4.4.2013 11:58:44

Vybíráme z Bazaru

legacy the testament of duke de crecy
Akt. cena: 15 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas