nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Revolver Expansion 1.2: Hunt the Man Down

Rozšíření pro hru: Revolver
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Divoký západ
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Stronghold Games
White Goblin Games
Autoři: Mark Chaplin
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Rozšíření Hunt the Man Down vás ve hře Revolver zavede na nové bojiště - do věznice San Manzanillo!

Věznice se nalézá mezi Krkavčím vrchem a Rattlesnake Creek a hráč za Jacka se musí při opouštění vrchu rozhodnout, zda se pokusí osvobodit svého krvelačného strýce Santiaga (banditu se dvěma životy), či bude pokračovat rovnou do vesnice, neboť vidí své šance prostřílet se ven jako veskrze malé.

Naleznete zde karty s novými ikonami - zaměřovač, žetony zranění a visací zámky. Karty nesoucí ikonu zaměřovače musí váš protivník odstranit jako první - slouží tedy jako návnada k ochraně ostatních karet. Žetony zranění jsou ve hře čtyři a pokládají se na kartu vůdce bandy - Jacka samotného. V případě, že by měl být umístěn pátý žeton, hráč za bandity okamžitě prohrává hru. Tyto žetony mohou být umístěny efektem McReadyho karet (včetně nové karty pasti), tak jako cena, kterou se může hráč za Jacka rozhodnout zaplatit. Je tu tedy vedle mexické hranice nové bojiště o vaši pozornost, které si žádá být balancováno.

Karty s visacím zámkem využijete zejména ve vězení. Mohou zde totiž být pokládány lícem dolů. Nutno říci, že fáze boje o vězení trvá pouze jedno kolo. Zde je podrobnější popis nového bojiště:

  • Pokud se hráč za bandity rozhodne do věznice jít, musí umístit jeden žeton zranění na Jacka.
  • Colty si dobere šest karet a McReady tři.
  • McReady odhalí past.
  • Coltyho hráč začne hrát karty do bojiště. Položí jednu a nechá McReadyho hráče reagovat položením jeho karty či karet. Oba mohou najednou umístit kolik karet chtějí a střídají se tak dlouho, dokud po sobě oba nepasují.
  • Jakmile pasují, jsou lícem nahoru otočeny karty s visacím zámkem a je porovnána celková palebná síla hráčů na obou stranách bojiště. Pokud Colty zvítězil, přidá si do gangu Santiaga, pokud prohrál, zabije se okamžitě dva bandity. Pokud oba hráči disponují ve věznici stejnou palebnou silou, Colty si zabije jednoho banditu.
    Všechny karty jsou poté z věznice odstraněny (a to i navzdory žetonům kuráže).

Autor: Raine21

Další názvy této společenské hry

  • Revolver Uitbreiding 1.2: De Jacht is Geopend