Revolver - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Divoký západ
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
White Goblin Games
Autoři: Mark Chaplin
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rzšíření v CZ?

Takže podle tohodle:

http://boardgamegeek.com/thread/804095/attention-gunslingers-big-revolver-update

se chystají přinejmenším 3 rozšíření. Budete pokračovat v překladu?
17.5.2012 15:01:59

ludomyl
Bohuzel, nevidime moc cestu, jak to udelat... Jinak pro informaci, rozsireni si koupi vetsinou tak 30 procent lidi, kteri si koupili zaklad...;)

26.11.2013 09:05:15

aneken
Muzu se zeptat u jakych her beres tuto statistiku?

26.11.2013 09:30:25

SockaM
No my sami zatim rozsireni u her nemame, prvni budem mit u Vladce Tokia. Ale vychazim z cisel, ktere nam rikali nasi partneri, kdyz jsme se s nima bavili a moc se to nelisilo...

27.11.2013 10:56:40

rozšíření
O rok později se stále vkrádá na mysl otázka zda rexhry vydají přeci jen nějaká rozšíření (ideální by byl bundle třeba tří najednou).

Tak co kluci ?

13.8.2014 19:11:15

?
taky by mě tato odpověď zajímala - pokud rozšíření česky vyjde, hned jej koupím. Když mám český základ, tak dokupovat rozšíření v angličtině je blbost - nikdo by to se mnou nechtěl hrát. Hra je výborná, rozšíření bych velice uvítal.

14.8.2014 17:19:50

Rozšíření
Mně by se balíček prvních tří rozšíření také moc líbil. :)

15.8.2014 08:44:01

Rozšíření eng vs český základ
Vzhledem k faktu že se asi souborného českého rozšíření k Revolveru asi nikdy nedočkáme :( (velká škoda, hra je to dobrá)

Chci se zeptat zda jsou anglická rozšíření z rubové strany identická jako ta česká, jestli se to třeba nějak neliší jiným odstínem barvy, tvarem atd...prostě aby nebylo vidět že na dobíracím balíku je právě karta z rozšíření.

22.2.2015 10:52:06

Rozšíření v aj
Vlastním k Revolveru všechna dostupná rozšíření. Možná, že tam je opravdu nepatrný rozdíl v zabarvení karet, ale neboj jde s tím v pohodě hrát. Taky s těmi rozšířeními, by jsi u nás už balíčky ze základu ani nepoznal, jak jsou karty nahrazeny jinými. Neboj se a klidně kupuj, je to potom dost jiná hra oproti základu...

22.2.2015 11:44:45

Udernik
No, ze rozsireni nebude, uz je pomerne zrejme. Revolver vyhledove vyrazujeme z katalogu, s dvojkovkama je to proste tezke (viz Mindok a Jambo/Draci srdce ci Albi a Ztracena mesta). A malonaklad rozsireni udelat z financnich duvodu nesel...

23.2.2015 20:30:55

základ

Škoda,že nieje rozšírenie...Ja neviem už zohnať ani len pôvodnu hru,nejaká dotlač???

5.3.2018 21:13:42

škoda
škoda, kdyby byly rozšíření v češtině, hned bych je všechny koupil. Luštit anglické texty se nám nechce, manželka by to ani nezvládla. Hrajeme tedy pouze základ, ale i ten je dobrý.

12.8.2018 12:03:31

Ed.ge
Dotisk bohužel neklapne, dvojkovky jsou ve většině bohužel dost prokleté... Nám se pořádně nepodařila ani jedna... A dle prodejů na Planetě se až na výjimky moc nechytly ani konkurenci...:(

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

12.8.2018 20:58:10

Rozšíření
Osobně mám k Revolveru první 4 rozšíření, balíčky upraveny dle deckbuildingových pravidel, a je obrovská škoda že tato hra nevyjde ve velkém setu v češtině (ultimate edici). S těmi rozšířeními je to totiž dvojkovka ultimátně zábavná (hodnotím po 20+ partiich se synem). Základ už bych vůbec nehrál. Věčná škoda že ruby karet z rozšíření nejsou vždy ve stejném barevném tonu, to se číňanům nepovedlo ohlídat.

Ani 7 divů světa duel, Války Vyvolávačů, nebo Star Realms že by se neprodávaly ? Takové bomby za pár kaček ?

12.8.2018 21:15:02 | Upraveno autorem (porovnej)

Zajímavé
Docela mě překvapuje číst, že dvojkovky nejdou. I když, když nad tim tak přemejšlim, po Summonerech se slehla zem, Bang duel nás neoslovil( i když moc šancí zatim nedostal). Ale o to radši mám Revolver, 7 divů duel je u nás taky docela hranej, Catan duel je OK... Taky jsem byl v očekávání nějakejch přídavků k Revolveru, než mi došlo, že Revolver je mrtvej... Pro mně osobně škoda, ale očividně nás bylo málo.

12.8.2018 23:43:39 | Upraveno autorem (porovnej)

Dvojkovky
7 divů je výjimka, ale to je prakticky nejlíp hodnocená dvojkovka (když člověk nepočítá Studenou válku). Summoneři taky v pohodě, ale ti jsou specifičtí tématem a navíc mají výhodu podstřelené ceny základního setu...
Nicméně se tu nechytla řada pěkných her, Mindok třeba ukončil Jambo, což byla super dvojkovka, Catan pro dva i přes silnou licenci taky není žádná výhra a takových her se dá vyjmenovat dost...
Ostatně to moc dobře znám z Planety, nejčastější zadání je, že lidi chcou něco, co je hratelné dobře pro dva, ale zároveň i pro víc...
Třeba v Améru dvojkovky prý dnes docela frčí, tak se snad taky dočkáme;)

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

13.8.2018 10:32:35

pro dva
Řekl bych, že převážná většina her se kupuje přes internet, neboť ne každý má v dosahu specializovanou herní prodejnu, ve které by mu osobně poradili (a i kdyby, dát na rady prodejce není záruka spokojenosti). A z pohledu duelovek vnímám jako nedostatek našich herních e-shopů nemožnost jednoduše získat jejich přehled. Buď sekce "Pro dva" zcela chybí, nebo tam sice je, ale obsahuje všechny hry, které se dají hrát i ve dvou (nikoliv pouze ve dvou). A známe všichni, že málokterá hra pro 2 a více hráčů se právě ve dvou dobře hraje.
Takže když jsem před časem vybíral hru pro nás dva s manželkou, čistokrevnou dvojkovku, vybíral jsem z dlouhého seznamu her, jednu po druhé zkoumal, zda je čistě pro dva, až jsem nakonec natrefil na Revolver.
Dneska už jsem zkušenější a asi bych šel rovnou na BGG, kde si pomocí filtru tyto hry najdu, ale jako začátečník bych tam asi nepochodil, neboť prostředí je pro nerdy a ne pro BFU.

13.8.2018 12:07:30

dobrej prodavač se optá
co koho baví a od toho se odrazí při doporučení. Nemůžu nereagovat. Samozřejmě se nemusím s někým shodnout na tom co mě baví, ale ptám se i na to co ho nebaví, abych odstranil hry, které asi pro zákazníka nebudou.

HRASoprodejce

13.8.2018 17:44:33

Vybíráme z Bazaru

Le Havre
Le Havre
Akt. cena: 222 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas