Revolver - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Divoký západ
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
White Goblin Games
Autoři: Mark Chaplin
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Náhoda ve hře

Jak moc velkou roli hraje ve hře náhoda? Je mi jasné, že karetní hry musí být z části o náhodě už z principu, ale jde o to jak moc. U Dobyvatel Vesmíru nebo Dominionu je náhody celkem málo a je to řešeno poměrně chytře. Prostě se člověk nemůže vymluvit, že prohrál, protože mu to nepřišlo nebo že soupeři přišly lepší karty. Nestudoval jsem podrobně pravidla, tak nevím jak je to tady. Taky se trochu bojím nevyváženosti v důsledku asymetrických rolí. Šlo by to třeba řešit tak, že by se hráči role vystřídali, ale nevím, jestli tam je nějaké dílčí bodování, aby šlo odhalit vítěze pokud to bude 1:1. Díky za reakci.
25.4.2012 11:18:28

Jakob
No hele.... včera jsme to s Have-cockem hráli. A nevím na kolik to byla náhoda, ale vystřílel můj gang strašně rychle. Takže na soudy je dost brzy. Stihli jsme to jen jednou. Ale za mě říkám, že tam náhoda dokáže jednoho pořádně zaříznout. Ostatní asi řeknou víc. Ale já mám poslední dobou tak nějak smůlu ve všem.

25.4.2012 11:25:59

Elenistar
Za to je tam hodne humoru - na preklad skinny jako kožka jsem myslel jeste rano a tupe se usmival :)

Havecock - hehe :)

25.4.2012 12:58:53

Dzejkob
Tak je tam asi takova mira nahody, jak v dobre poskladanym CCG balicku;) Je k tomu treba pristupovat jako ke karetce, nahoda tam bude vzdy, ale po hodne nahranych hrach si netroufnu rict, ze by to jedna strana mela vyrazne tezsi nebo lehci... Oproti Dominionu je tam nahody o neco vic, protoze mas proste balicek predpripravenej...

25.4.2012 19:14:54

sydo
Puvodni Hubenour nam moc neznel;) Karty jsme ladili akcne ve ctyrech lidech a snazili jsme se, aby to bylo hodne westernove, tak snad se povedlo;)

25.4.2012 19:16:39

2 další partie
Dneska jsem dal 2 hry se SSZG-cockem a vypadalo to úplně jinak. Nejen, že měl Ele-nipple-star asi trochu smůlu, ale zároveň to hrál fakt špatně. :D Zkusil jsem si tentokrát "bad boys, bad boys, what you gonna do? What you gonna do when they come for you?!" a měl jsem podoný pocit jako včera za plukovníka. Přežil jsem to úplně v klidu a s ohromnou rezervou. Repeté vypadalo dost podobně, ale tentokrát Jenda pochopil svou roli a v jednom kole mi padlo 6 bandídos i s tim hlavnim záporákem. Moc pěkně zahraný. Hra je pěkná, ale přesto si myslim, že to maj ty parchanti o poznání těžší.

25.4.2012 21:40:04

re
Já mám po prvních cca 5 hrách taky pocit, že Bandidos to sice na první podle mají těžší, ale zas když se za ně naučíš hrát a šetřit silné karty, tak to bývá dost těsné...

25.4.2012 22:41:46

Vybíráme z Bazaru

Kámen, zbraně, papír II
Kámen, zbraně, papír II
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas