nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Reichbusters: Projekt Vril

Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: Mythic Games
Autoři: Jake Thornton
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Ks

Tento týden by mi konečně mnel přijít balík.
Nebral někdo navíc rozšíření Projekt X?
Těší te se?

26.5.2020 20:31:48

Obalene karty

Tak po obaleni karet se to i v pytlicich horko tezko vejde do krabice. A to uz jsem vytahla desky terenu... Kdyby nekdo prisel s insertem, platim zlatem!

28.9.2020 13:59:21

Mythic rulez

Já jsem jenom rozbalil základ a vytáhnul pravidla. Ale je pravda, že místa je tam poskrovnu, jak je to tam pěkně nalisované. To bude chtít nějakou pěknou krabičku 3D vytisknout :).

Prostě Mythic rulez ... tihle francouzi mají všechno special.

Snad to herně bude dobré. To zjistím asi zítra :)

29.5.2020 12:46:08

...

jj, zcela souhlasím. Tady se asi nikdo ani nezamyslel nad tím, jak se to bude skladovat. V době, kdy spousta konkurence dokáže řešit dopravu i storage je to dost trapné.

29.5.2020 12:31:39

Krabice

Tak včera jsem to rozbalil a docela mě naprdnula krabice a její uspořádání. Po posledních zkušenostech s perfektními inserty Awaken Realms mě dost dostalo, že ve chvíli, kdy člověk rozbalí karty a žetony, tak je v podstatě nemá kam dát a skoro aby si na to vzal další krabici. Vím že Mythic tam inserty nemá a ani je neprezentuje, ale aspoň trochu nad tím myslet, než jen jako nad dopravní krabicí by stálo za to.
Já sám sem se rozhodl k drastickému řešení: figy, karty a tokeny šli do pytlíků, blistery a papírové krabice šli pryč a mám vše včetně SG prostě volně v jedné krabici.

29.5.2020 11:32:48

Konečně

Je to doma, a fakt nádhera. Dnes prelouskam pravidla a zítra hurá na to.! Jen mne štve že jsem nevzal ten projekt X.

27.5.2020 15:41:30

že sem to čet

Teď to chcu vyzkoušet. Je někdo v Práglu kdo mi to ukáže?
HRASoprodejce

27.5.2020 15:27:00

Super hra

Hrál jsem první scénář a maximální spokojenost.

Jen se připravte na to, ze pravidla jsou napsaná docela humpolacky a dost se v nich skáče. Nutnost si pořídit errata a opravenou verzi.

Za mě velmi povedený dungeon crawler, ze kterého přímo stříká atmosféra commandos a wolfensteina.

26.5.2020 23:56:13

těším se

Balík podle všeho bude zítra doma. Tak jsem zvědav, Těším se hodně, jenom mám trochu obavu z ohlasů na bgg.

26.5.2020 21:56:03

Vybíráme z aukcí

Round House
Round House
Akt. cena: 333 Kč
Končí za: 14 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>