Reichbusters: Projekt Vril

xxxxxxxxoo hodnoceno 6x (Seznam vlastníků)

Reichbusters: Projekt Vril - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: Mythic Games
Autoři: Jake Thornton
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Ks


Tento týden by mi konečně mnel přijít balík.
Nebral někdo navíc rozšíření Projekt X?
Těší te se?
26.5.2020 20:31:48

těším se
Balík podle všeho bude zítra doma. Tak jsem zvědav, Těším se hodně, jenom mám trochu obavu z ohlasů na bgg.

26.5.2020 21:56:03

Super hra
Hrál jsem první scénář a maximální spokojenost.

Jen se připravte na to, ze pravidla jsou napsaná docela humpolacky a dost se v nich skáče. Nutnost si pořídit errata a opravenou verzi.

Za mě velmi povedený dungeon crawler, ze kterého přímo stříká atmosféra commandos a wolfensteina.

26.5.2020 23:56:13

že sem to čet
Teď to chcu vyzkoušet. Je někdo v Práglu kdo mi to ukáže?
HRASoprodejce

27.5.2020 15:27:00

Konečně

Je to doma, a fakt nádhera. Dnes prelouskam pravidla a zítra hurá na to.! Jen mne štve že jsem nevzal ten projekt X.

27.5.2020 15:41:30

Krabice
Tak včera jsem to rozbalil a docela mě naprdnula krabice a její uspořádání. Po posledních zkušenostech s perfektními inserty Awaken Realms mě dost dostalo, že ve chvíli, kdy člověk rozbalí karty a žetony, tak je v podstatě nemá kam dát a skoro aby si na to vzal další krabici. Vím že Mythic tam inserty nemá a ani je neprezentuje, ale aspoň trochu nad tím myslet, než jen jako nad dopravní krabicí by stálo za to.
Já sám sem se rozhodl k drastickému řešení: figy, karty a tokeny šli do pytlíků, blistery a papírové krabice šli pryč a mám vše včetně SG prostě volně v jedné krabici.

29.5.2020 11:32:48

...
jj, zcela souhlasím. Tady se asi nikdo ani nezamyslel nad tím, jak se to bude skladovat. V době, kdy spousta konkurence dokáže řešit dopravu i storage je to dost trapné.

29.5.2020 12:31:39

Mythic rulez
Já jsem jenom rozbalil základ a vytáhnul pravidla. Ale je pravda, že místa je tam poskrovnu, jak je to tam pěkně nalisované. To bude chtít nějakou pěknou krabičku 3D vytisknout :).

Prostě Mythic rulez ... tihle francouzi mají všechno special.

Snad to herně bude dobré. To zjistím asi zítra :)

29.5.2020 12:46:08

Obalene karty

Tak po obaleni karet se to i v pytlicich horko tezko vejde do krabice. A to uz jsem vytahla desky terenu... Kdyby nekdo prisel s insertem, platim zlatem!

28.9.2020 13:59:21

Tak jsem se snažil někde najít malý addon Sgt Sally ale bohužel vše vyprodané. Psal jsem mythicu jak to vidí s budoucností Reichbusters a s případným reprintem addonů. Zhruba po týdnu napsali tohle :D 

 

I can't say to you that you should keep your eye out next year for Reichbusters. That we will be printing new copies as well as releasing some new things.

 

takže příští rok to bude zajímavé :) 

30.9.2021 16:33:18 | Upraveno autorem (porovnej)

Oh boy. Doufám, že to nebude rovnou nějaká 1.5 verze. Hra by si to sice zasloužila, ale mě by to opravdu nepotěšilo tak rychle po vydání…

30.9.2021 17:58:07

Vybíráme z Bazaru

Ubongo Extreme
Ubongo Extreme
Akt. cena: 80 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas