Red November - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 8
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Bruno Faidutti
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Řazení stran a tisk

Už jsou ta pravidla ke stažení, tak doufám, že jsem Ringa potěšil - o trpaslíkovi tam není ani zmínka :).
Jen chci říct, že to nesmyslné řazení stránek je z toho důvodu, že když se to vytiskne oboustraně, přeloží, vsune do sebe a sešije, tak vznikne brožurka pravidel. Jinak by se asi během dneška měl objevit ještě jeden soubor pdf, který bude popořadě po jednotlivých stránkách, aby se to zase líp četlo jen v prohlížeči.
12.2.2009 09:41:42

řazení stran
Hurá, to je záslužný, ten normálně řazenej soubor :-) Já včera ty pravidla zkoumal a vejraol jsem na to deset minut jako puk a nevěděl, která bije, než jsem si všimnul toho šílenýho číslování stránek :-)

12.2.2009 10:17:31

to Merlin
Když si rozložíš nějakej sešitej časopis na jednotlivé dvojlisty, tak zjistíš, že to má pčesně takové číslování jako v tom PDFku. Já naopak nemám rád takové to vytištění stránek jednostraně na fůru papírů a pak jen secvaknuté sešívačkou v levém horním rohu. Když už něco tisknu, tak chci aby to vypadalo jak originál a mohl jsem to vložit do krabice s hrou. :-)

12.2.2009 10:55:58

to Křen
No mě je to jasný, jen jsem to původně přehlídl :-) S tímhle se moc nepatlám, jednak když už pravidla tisknu, tak z těch vašich grafickejch skvostů kvůli zlepšení čitelnosti vyhazuju obrázky na pozadí (prostě ten šedej flek s rámečkem okolo, co je u většiny pravidel na pozadí každý stárnky), přidám dopředu tlustej papír s obrázkem krabice hry a pak to jen svážu plastovým hřbetem a hotovo :-)

12.2.2009 11:44:03

to Merlin
Proti gustu ... :-)))

12.2.2009 12:25:04

Vybíráme z Bazaru

Settlers: Vládcové Severu (CZ)
Settlers: Vládcové Severu (CZ)
Akt. cena: 360 Kč
Končí za: 10 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas