Railways of the World

xxxxxxxxxo hodnoceno 39x (Seznam vlastníků)

Railways of the World  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Současnost, Vlaky
Herní kategorie: desková hra, dopravní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Eagle Games
Autoři: Glenn Drover
Martin Wallace
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dotaz ke komponentům a pravidlům

Ahoj, rád bych se zeptal, jestli žetony urbanizace města jsou ve všech barvách? Koupil jsem před nějakou dobou komplet hru East včetně Mexika, ale nemám tam červené žetony. Ani jeden. Dále mám dotaz, jak vypadá žeton skladiště. Také jsem jej tam nikde nenašel. A poslední dotaz. Na počítadle bodů stoupá finanční ohodnocení někam k 25 tis. dolarů a pak to jde zas dolů. Proč? Není to trochu demotivující? Jinak super hra. Zatím jsme zkoušeli jen Mexiko, ale ten východ bude na tý gigantický mapě nářez:D
25.7.2013 10:18:02

Imperator
Nemám RotW, mam jen Railroad Tycoon, ale co vím:
- Červené žetony nejsou záměrně, červené města jsou prostě braná jako "dopravní velkoměsta" a ty nevzniknou jen tak, na zelené louce

- Žeton skladiště si neuvědomuju, že by tam něco takového mělo být a jakékoliv použití skladiště ve hře. Nejsou to ty figurky, označující prázdné město?

- Finance jsou opět záměrné, organizace od určité úrovně "požírá" sama sebe. A alespoň tě to motivuje k tomu, jít přes 100 bodů, pak to zase začne stoupat :-)

25.7.2013 10:53:31

Imperator Frog
Červená urbanizace vskutku neexistuje, není to chybějící materiál.

25.7.2013 10:54:46

Díky oběma za reakci
Ale kde to počítadlo začne stoupat? Od 99+ je tam pořád jen 9 tis. dolarů ne? Takže žádná motivace bejt ještě lepší:D Skladiště už jsme s Křenem vypátrali, ono je to neoficiální z Austrálie. A červená města beru tedy na vědomí, ale přijde mi jich tam hrozně málo no:D

26.7.2013 11:29:52

Počitadlo
Začne stoupat od 101 bodů :-)

EDIT: Jak se koukám, tak v Railroad tycoonu to bylo jinak, tady nejspis opravdu stoupat nezacne.

26.7.2013 11:49:40 | Upraveno autorem (porovnej)

Mapa ČR
Aha, no nevadí. Jinak pokud se pro tu hru dostatečně nadchnu, mám v plánu vytvořit vlastní mapu ČR resp. centra Evropy se zaměřením na nás v době Rakousko-Uherska. Tak pokud máte nějaké nápady a postřehy, rád se inspiruju;)

26.7.2013 13:23:13

Vybíráme z Bazaru

Zaklínač Starý Svět - ZÁKLADNÍ VERZE
Zaklínač Starý Svět - ZÁKLADNÍ VERZE
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas