Railroad Tycoon

xxxxxxxxxo hodnoceno 82x (Seznam vlastníků)

Railroad Tycoon - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Současnost, Vlaky
Herní kategorie: desková hra, budovatelská, dopravní
Čeština: není
Vydavatelé: Eagle Games
Edge Entertainment
Autoři: Glenn Drover
Martin Wallace
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Na kolik akcií hrajete?

Po včerejší hře jsem zjistil, že dostat bonus za nejmenší počet akcií je hodně nevýhodné. Rozhoduje začínající hráč (to logicky není ten který potřebuje nejméně akcií, dražíme ho i v prvním kole) a karty rozdané na stůl.

Ke splnění bonusu mě nestačila ani hra s 1 akcií (v 5 hráčích jsme byli dva s 1 akcií). Ale vzhledem ke kartám (byla vyložena trať zdarma) šlo uhrát hru i s 0 akciemi. Bohužel pak záleží na pořadí. Jednak jsme byli dva se stejným úkolem, ale i kdyby byl jen jeden tak to ty další může lákat uhrát na nejmenší počet.

Takže tenhle bonus už nějak nemám rád :-) Zatím jsme hráli dva, kdo to je schopný na tak malý počet akcií uhrát, ale i ostatní se brzy zdokonalý a bude to peklo.

Tak mě napadá, na kolik akcií to hrajete vy?
Jinak i s tou jednou akcií jsem to při 5 hráčích nakonec vyhrál (o bod za člověkem s 4 akciema, který díky té dotace vychytal ty bonusove S-kové karty kterého ho hodně katapultovali a tak to málem vyhrál). A překvapivě jsem ho obral i o jeho bonus za největší počet pěněz, zbývalo mě na konci něco přes 80k.
17.8.2009 15:41:56

prispôsobujem sa
počet akcií u mňa napríklad záleží od toho aký sú spoluhráči, ale aj podľa tycoona a samozrejme podľa situácie na mape :)

takže niekedy je to na jednej akcii inokedy na dvoch (teraz si neviem spomenúť či som náhodou kedysi nemal aj 3 akcie)

17.8.2009 18:00:47

Vybíráme z Bazaru

Rock me Archimedes
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 10 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas