Raiders of the North Sea: Hall of Heroes

xxxxxxxxxo hodnoceno 13x (Seznam vlastníků)

Raiders of the North Sea: Hall of Heroes - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Nájezdníci ze severu
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Games Factory Publishing
Garphill Games
Autoři: Shem Phillips
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Srovnání rozšíření

Chtěl jsem se zeptat majitelů, které rozšíření vám příjde zajímavější.. mě tak nějak tohle, ale je to jen dojem, nehrál jsem.
PS: Kdyby to náhodou někdo měl v Print to play, nebo to chtěl nějak slušně ofotit, zaplatím:) Chtěl bych to, ale litr za to fakt nedám...
10.4.2018 15:01:10

Rozšíření
Za mě, mohu zcela s klidným svědomím říct, že obě rozšíření jsou super. Ani jedno nějak nevyčuhuje, nebo nezaostává. Každý přináší do hry něco nového, a zároveň se dobře doplňují.

******
účastník JOUOB.castu

10.4.2018 15:06:09

olala
Shevo, za ten tvůj PS se na tebe snese solidní shitstorm :D
___
redaktor Deskofobie

10.4.2018 15:12:09

yedle
být to na českém trhu, tak si to nedovolím, ale není a podle mě ani na 99% nebude. Mám ve hrách majlant, ale jsou věci, které prostě nejdou a dát za relativně malé rozšíření víc než za základ, je jedna z nich.. ale jasně, perte to do mě :D

..a jestli někdo z Rexů napíše, že o tom alespoň uvažujou, tak to klidně smažu a počkám, ale fakt tomu nevěřím ani trochu s tím, co u nás vychází za rozšíření a jak je tahle hra řekl bych "pod radarem"..

a Jelen: dík, toho přesně jsem se bál, že někdo napíše :D

10.4.2018 16:40:31 | Upraveno autorem (porovnej)

sheva
No je to tak :-) Kdybys chtěl, klidně přijeď do Plzně, zahrajem to a můžeš se sám rozhodnout :-)
******
účastník JOUOB.castu

10.4.2018 16:49:23

Jojo
Je to tak. Rozšíření jsou obě super a úplně nejvíc super je, že každé z nich přidá jednoho hráče navíc. Čili pokud chceš hrát Raiders v šesti, musíš je mít obě.:-)
Pokud ne, i tak je musíš mít obě.:-D

10.4.2018 19:33:43

Poradie nie je dôležité?
Takže nie je dôležité či si kúpim Hall of Heroes alebo Fields of Fame? Nenadväzujú na seba, resp. keď si kúpim to druhé tak sa tam nebudú vyskytovať symboly z prvého rozšírenia a pod.?

1.7.2019 11:39:51

....
Můžeš koupit jaké rozšíření chceš, nenavazují na sebe.

1.7.2019 11:45:23

kombinácia základu s rozšíreniami
....a kombinujete tieto rozšírenia s CZ základom alebo máte aj základ v ENG?

10.9.2019 10:22:42

Kombinace

Já mám český základ a pak všechny rozšíření počeštěný a pohoda..

10.9.2019 17:03:17

@GeneralX
Mne sa tá angl forma základu nejako viac páči, ale zase by bol problém s kartami, keďže by som ich chcel všetky počeštené...

10.9.2019 21:46:17

chochones

Pokud chceš mít karty v češtině tak nerozumím v čem se ti anglický základ víc libí vždyť je to stejné až na jazyk. Jinak doporučuji tu neoprenovou mapu kde jsou pak všechny desky z rozšíření...

10.9.2019 22:56:51

GeneralX
Ide mi o tú veľkosť plánu a tiež kompatibilitu s rozmermi dosiek z rozšírení. Ale to v podstate len tak uvažujem, stále sa rozhodujem... Tá neoprénová mapa vyzerá perfektne, ale zostanem asi pri doskách.

10.9.2019 23:33:46

...
...inak, ako si vyriešil rub kariet, keďže základ je český a rozšírenia anglické? Alebo máš nepriehľadné obaly?

10.9.2019 23:39:09

Vybíráme z Bazaru

Prodám Zombicide
Prodám Zombicide
Akt. cena: 2499 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas