Radlands: Gangy pustiny

xxxxxxxxxo hodnoceno 140x (Seznam vlastníků)

Radlands: Gangy pustiny - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 40 min
Herní svět: Post-apokalypsa
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
TLAMA games - logo
Autoři: Daniel Piechnick
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Jako milovníka Hero Realms by mě to mělo zajímat?

Přináší hra do dvojkových soubojových deckbuildingů něco nového?

11.11.2022 14:39:09

Ještě sem nehrál, ale mám načtena a nakoukána pravidla a rovnou povím, že nejde o deckbuilding. Nemáš svůj balíček co by si točil, ale zahrané karty vykládáš, resp. odhazuješ na společný discard. 

12.11.2022 13:25:48

Mám po dvou dnech a 5-ti partiích s manželkou jen pozitivní názor. jednu Partii pravda hrajem tak tu hodinku, bo dlouze přemýšlíme nad každým tahem, ale to se časem podá a určitě to jde zahrát do těch půl hodiny jak píši na krabici. Znovuhratelnost je tam opravdu velká, protože táborů je tu 34 a při výběru třech táborů na hráče se to jen tak neohraje. Navíc je potřeba při výběru táboru, trochu myslet jak si to nakonfiguruji aby to aspoň trochu fungovalo a pak se zaměřil na styl hraní. Ikdyž stejně je to o kartách, které přijdou na ruku a pak se člověk musí rozhodnout jak je nejefektivněji zahraje. 5 hvězd bych za to nedal, ale zatím je to u nás nejoblíbenější dvojkovka. Určitě bych doporučil k tomu přikoupit i ty hráčské podložky. Je to pěkně přehledné a nedochází k záměnám událostí atd…

13.11.2022 00:52:26 | Upraveno autorem (porovnej)

@Martiazz A manželka teda taky spokojená? Tím, jak to je čistá dvojkovka, tak s nikým jiným bych to pořádně neměl hrát.

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

24.11.2022 13:12:24 | Upraveno autorem (porovnej)

Je to taky trochu o vkusu tvojí ženy. Na první dobrou ji odrazovalo to téma, ale po prvním zahrání sama uznala že je to chytře vymyšlené a herní doba je taky fajn. Takže u nás se to chytlo.

24.11.2022 15:51:11

Hero realms jsem nehrál ale Ježíšek nám nadělil star realms i radlands. Za mě je radlands premýšlivější hra a zdá se mi, že u ní  zažívám více napětí. Proti tomu star realms rychleji odsýpá- vyložím kombo karet na stůl poberu nákup rozdám rány pic, pic a budu doufat, že mi to nějak dobře bude fungovat. Pak se řeba  někdy divím, že jsem dostal zásah 20 a ani to soupeři nemůžu vrátit kvůli jeho barikádě pevností. Kde jsem udělal chybu? - vždyť jsem draftoval ty nejlepší možné karty:( V radlands koumám jak z toho v daný okamžik vyždímat co nejvíc a vždycky je to na dřeň…hlavně ať soupeř přehlédne moje nájezdníky a efekt téhle karty, která ovlivní tuhle kartu a tím mu zničím tenhle tábor. Jo! Vyšlo to! - euforie nebo když to nevyjde frustrace. Prostě u star realms si odpočinu víc - ale líbí se mi moc obě.

1.1.2023 09:54:42

Vybíráme z Bazaru

hra o trúny - cyklus Válka 5 králu
hra o trúny - cyklus Válka 5 králu
Akt. cena: 9 €
Končí za: 2 dny

Offcanvas