Pulsar 2849 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Vladimír Suchý
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hratelné ve 2


Ahoj, je tato hra dobře hratelná ve 2? Děkuji
20.11.2020 05:12:46

Ve dvou
je tato skvělá hra výborně hratelná!

20.11.2020 06:06:45 | Upraveno autorem (porovnej)

Dneska jsme hráli pulsar poprvé ve dvou a výborná hra. Jenom se chci zeptat, v pravidlech jsem to nenašel, používáte všechny kartičky transmiterů? Je Jich tam (8?) každé úrovně A,B,C a při hře ve dvou není šance se dostat dále než k B a ani to se nám nepodařilo. Nebylo by lepší dát do hry třeba o dvě kartičky každé úrovně více než je hráčů nebo tak něco? Petr.

25.3.2023 21:33:39

Pulsar už jsem delší dobu nehrál, ale určitě jsme měnili transmitery při přípravě každého kola a vycházelo to přesně ;-)

25.3.2023 22:10:26

Tiež sme dlhšie nehrali, ale tuším to je tak že sa každé kolo všetky odhodia a dajú nové, nezávisle na počtu hráčov. Takže musí to vždy vychádzať či hráte 2,3 čí 4.

25.3.2023 23:20:25

i!

@PetrBa presne tak, ako vravia kolegovia nizsie. Kazde kolo vylozis 3 nove transmitery (bez ohladu na pocet hracov). Ak ti nejake transmitery na konci hry zvysia, znamena to, ze si v niektorom kole zabudol refreshnut ponuku (vychadza to presne).

26.3.2023 08:44:43

Tak to jsme hráli špatně. Na konci každého kola jsme jen doplnili ty co si někdo vzal. Díky. petr.

26.3.2023 18:26:52

Ja musim za mna povedat, ze mam zahranych nieco cez 50 hier a drviva vacsina bola vo dvoch. Za mna musim povedat ze v styroch by som to uz asi v zivote nechcel hrat :-D vo dvojici clovek presne vie na com je a reaguje priamo na strategiu toho druheho.

 

kazdopadne, verzia pre dvoch hracov funguje podla mna vyborne.

27.3.2023 11:41:58

Tahle hra nám přišla někdy před třemi lety jako Zajíc v pytli a dostalo se na ni až teď. Ve čtyřech dnech jsme dali ve dvou hráčích dohromady osm partií, během kterých jsme vyzkoušeli všechny technologie, zakázky, obě strany herního plánu, a já nestačím zírat, jaká pecka nám takovou dobu netknutě ležela na skříni! Vyhrát se dá spoustou různých strategií a ta, která byla efektivní v jedné partii, nemusí s ohledem na jiné dostupné technologie a zakázky příště fungovat zdaleka tak dobře. Jediný drobný problém jsem měl, než jsem se trochu zorientoval v terminologii (pulsar, generátor, transmitter, megastruktura, letový segment, planetární systém / planeta atd.), ale za to pravidla, která jsou napsaná velice přehledně, rozhodně nemohla. 

Líbí se mi variabilita, grafika i to, že s rozložením a složením se při troše štěstí vejdeme do nějaké hodiny a půl, což na tak komplexní hru podle mě není nijak extra moc. Navíc nemám pocit, že by hra ve dvou byla o něco ochuzená (i když to nemůžu porovnat, ve více hráčích jsem ji nehrál). A to doslova – i pro dva zabere celý stůl:-)

Hra je pořád bez problému sehnatelná a „dvojkovým eurařům“ bych ji bez váhání doporučil:-)  

7.8.2023 22:00:18

Vybíráme z Bazaru

High Frontier 4: Rozšíření pro 6. hráče CZ (nové)
Akt. cena: 844 Kč
Končí za: 8 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas