První Marťané: Dobrodružství na rudé planetě

xxxxxxxooo hodnoceno 58x (Seznam vlastníků)

První Marťané: Dobrodružství na rudé planetě - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Portal Games
Autoři: Ignacy Trzewiczek
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

předobjednávková mise?

Ahoj nevíte někdo jak to je se slíbenou předobjednávkovou misí? Nikde jsem k tomu nezaznamenal žádné info a co vidím unboxingy tak tam o předobjednávkové misi nikdo nemluví.

zatim mě napadli tyto možnosti:
Mise nebude, už proběhla ale díky odkladům portalu se nestihla? (někde sem zahlídl že byla haloweenská mise)
Místo mise jsou dílky mapy?
Mise bude ke stažení?
Mise bude po omezenou dobu v apce?
Mise už je v základním balení, jen si toho nikdo nevšiml?

Nechci prudit i tak je ta hra nabitá a než se člověk chytne a zaučí tak to pár večerů zabere, jen nevím jak to chápat.

díky za info pokud ho někdo víte
24.4.2018 12:49:40

předobjednávka
Pochopil jsem to tak, že ten, kdo si udělal předobjednávku, má hru už nějaký ten měsíc objednanou, tak mu hra dorazí s nějakým kartonem navíc a k tomu dostane list, kde jsou nějaké matematické vzorce, které vygenerují kód, který se zadá do apky a tím se odemkne mise, k jejímuž hraní bude potřeba právě ten karton (díly mapy). Kdo si hru objedná až teď, nic takového nemá.

24.4.2018 12:59:37 | Upraveno autorem (porovnej)

kodovaci tabulka

aha a ja tu kodovaci tabulku pochopil jako jednorazove cheaty jelikož jich je 10

24.4.2018 13:06:26

..
Můžu se mýlit. Takhle jsem to pochopil. Očekával bych, že po zadání kódu, je mise trvale odemčená. Teoreticky by ji možná mohl odemknout kdokoli, ale bez toho kartonu navíc, si to stejně nezahraješ. Rexíci k tomu dělali nějaké video, zkus mrknout :)

24.4.2018 13:13:33

Bonusové mise
V přípravě jsou zatím dvě bonusové mise, minimálně jedna bude volně dostupná a ke stažení na stránkách. Víc k tomu určo řekne Aneken, až si bude chtít odpočnout od překladu MK.
________________________________
BLACK LIGHT STUDIO | Graphic Design

24.4.2018 13:39:12

Předobjednávky
Ahoj, předplatitelé měli v rámci předobjednávky slíbeno a dostali:)
- Kartonové dílky BOTů-nahrazují karty BOTů v základní hře (je to jenom tuning)
- Tabulku s 10 kódy: Jsou to jednorázové kódy, které můžete zadat během vaší mise a získáte jednorázový bonus. Šetřete s nimi. (kódy se zadávají po zvolení ikony žárovky do pole 0000 úplně dole).
- Bonusové dílky sektorů Marsu-ty můžete zamíchat mezi dílky při normální hře. Nebylo možné nechat je vyrobit česky, takže název dílku a rub je v angličtině. Ale veškeré informace na dílku jsou řešené pomocí ikon.

Za průtahy s vydáním jsme slíbili:
-přeloženou pdf verzi almanachu-podrobné vysvětlení herních principů a pojmů. Almanach má 66 stran a momentálně jej dokončujeme. Již brzy bude k dispozici ke stažení.
- bonusovou misi:
Slíbili jsme jednu bonusovou misi, ale nakonec by měly být dvě: Stěhování a Epidemie.
Mise Stěhování je přeložená, ale z neznámého důvodu není v aplikaci (její část pro apku je přeložena rovněž)-zjišťujeme
Mise Epidemie je nachystaná v aplikaci, ale je potřeba dát ji do grafiky.

Obě mise se budeme snažit zprovoznit co nejdříve a budou volně ke stažení na našich stránkách, zatím si užívejte základ;) Ale mělo by to být brzy.

24.4.2018 13:57:47

Bonusove prstence

Kdyz uz jste je neumeli sehnat v cestine, tak by bylo lepsi mit rubovou stranu u vsech v anglictine...

29.4.2018 15:03:39

Re Bonusové prstence
V době kdy jsme připravovali kampaň, jsme o bonusových dílcích nic nevěděli. Když se objevila možnost je mít, šli jsme do toho i za cenu jiného rubu. Jestli tě to trápí, tak ty bonusové vyhoď do koše nebo je někomu dej ;-)

Dungeon Master v REXhry a Planetaher.cz

29.4.2018 15:47:26 | Upraveno autorem (porovnej)

Prstence
On snad není takový problém třeba pokaždé při průzkumu ty dílky promíchat a vybrat náhodně, ne?

29.4.2018 17:50:04

garmogoth
Taky bych řekl :-)

Dungeon Master v REXhry a Planetaher.cz

29.4.2018 18:59:53

Nové mise
Dají se už někde stáhnout listy scénáře pro Stěhování a Epidemii? Minimálně to Stěhování vypadá zajímavě, když má i tutoriálovou variantu :-)

***
Deskoherní inkvizitor

17.12.2018 22:25:59

Můj dotaz asi zapadl, tak ho připomínám :-)

***
Deskoherní inkvizitor

26.3.2019 11:27:30

Bonusové scénáře
Přes zimu jsme na ně trochu pozapomněli (čti naprosto a zcela zasklili), a v okamžiku, kdy jsme je objevili v nedodělcích, už je zase pro všechny ostatní hry nestíháme dělat. Nicméně teď už jsou poznamenaný (páč zlepšujeme workflow), a jakmile bude jen trochu prostoru, jsou na řadě.
________________________________
BLACK LIGHT STUDIO | Graphic Design

26.3.2019 12:43:58

Díky za odpověď
Jako v případě Almanachu můžu zkusit nabídnout své služby, ale času mám teď asi stejně málo jako vy. :D

***
Deskoherní inkvizitor

26.3.2019 18:32:33

Bonusové mise

Asi už není šance že byste je ješte vydali co? Je to velká škoda....

18.11.2019 22:29:30

Removal
Jaj, díky za pokopnutí, Removal máme dávno přeložený, jen se to ztratilo v pipeline, protože jsme nestíhali grafiku věcí, co mají být do Vánoc. Do týdne to tu nahodíme, Morthe to jen hodí do tý grafiky. Omloouváme se za průtahy.

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

19.11.2019 09:28:00

Deja-vue

s tim "nahozením do grafiky" mám krapet deja-vue, mám tak nějak pocit že už jsem to kdysi někde slyšel :-D ..... ale zas vzhledem k tomu jaké máte projekty a jak nás zásobujete cz novinkama tak je to pochopitelné a díky za to

19.11.2019 14:15:05

PMSGCZ
Ano, musím přiznat, že s tím letos fakt dost bojujeme, trochu jsme přecenili síly a děláme toho moc. Pro příští rok se z toho chceme poučit a trochu ubrat, ale jak nás znám... :)

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

19.11.2019 17:06:37

Stěhování
Mise Stěhování nahrána, jakmile se to schválí, tak bude ke stažení.

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

21.11.2019 11:58:44

Poděkování

Díky, moc se těším. Tak snad to brzy místní admini schválí.

3.12.2019 16:53:26

mise
Tak téměř měsíc uběhl a nic tu není. Nedá se ta mise vyvěsit někam k vám na webu?

17.12.2019 17:34:18

Stěhování
Určitě to jde najít vystavené u konkurence.
________________________________
BLACK LIGHT STUDIO | Graphic Design

17.12.2019 17:51:32

mise
Tak tady bude nějaký problém. Na DŽ to visí od 21.11. Co je Leech admin přes soubory,tak je schvaluje rychlostí světla.
Ještě je otázka kam to aneken nahrál ? :+).

17.12.2019 18:51:36

Epidemie
Stěhování jsem nakonec u konkurence našel, jak to vypadá s Epidemií? :-)

***
Deskoherní inkvizitor, občasný překladatel a korektor

22.2.2020 13:41:50

Epidemie
Já si myslím, že Epidemie je dávno hotová. Možná zůstala viset někde v éteru... kouknu na to.
________________________________
BLACK LIGHT STUDIO | Graphic Design

22.2.2020 14:27:06

Bastacka
Ha, před Vánocema jsem to v kalupu nezahlíd. No nahrál jsem to na ZH přesně jak jsem psal, je to podivné, jak se vrátím z cest nahraju znova...

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

22.2.2020 19:23:50

Vybíráme z Bazaru

Kartografové
Kartografové
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 12 dnů

Offcanvas