Project L - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 40 min
Herní svět: Abstraktní
Herní kategorie: logická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Adam Španěl
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pravidla - 2.edice

Ahoj, zaznamenal jsem informaci o tom, že pravidla pro druhé vydání hry doznají změn a budou jen v angličtině. Nevíte někdo více, případně dají se už někde prohlédnout? Diky
26.1.2021 17:18:36

pravidla
https://drive.google.com/drive/folders/1_9fDtYJRZgJ4m5SxrmKuShXgVBlj_gIs tu sú, WIP
Edita: chalani to prekladajú so súhlasom autorov a budú na stiahnutie exkluzívne tu na ZH :)

26.1.2021 17:47:11 | Upraveno autorem (porovnej)

Teda...
Kubisi, 22. 1. ti šel mail, kde jsi měl všechno napsané, a o 4 dny později se zeptáš? :)) :P

30.1.2021 11:44:52

Roxik
To jo, ale já jsem se ptal, jestli už teď ta druhá edice není někde dostupná. Zajímalo mě, jak se liší od první edice.

7.2.2021 13:27:48

Hra v 6 hráčích

Mám základní retail verzi (a teď nově všechna rozšíření z KS) a ve hře 6 hráčů je těch 10 dílků od každého tvaru opravdu málo. Lze někde získat další dílky?

A v pravidlech se ve variantě pro 6 hráčů píše o bílých a červených žetonech - ty v základu nemám, dají se taky někde získat?

--------------------------------------------------------
zarytý fanda, sběratel a propagátor deskových her

14.12.2021 20:03:27

@mblatny To je, protože máš retail verzi. Ta je jen do 4 hráčů. Zatím jenom KS verze je pro více hráčů, má tedy více dílků a ty žetony. Ty nová pravidla jsou pro KS verzi, dají se adaptovat i pro retail, ale ten počet hráčů nevyřešíš.

15.12.2021 09:18:20

No já si myslím, že je to škoda, že retail verze je jenom pro 4. Osobně hra moc nebavila , ale věřím, že jiné lidi baví. A možnost v 5 nebo 6 lidech by byla super. A přitom stačilo pár dílků navíc, no škoda. 

15.12.2021 09:35:43

Vybíráme z Bazaru

Lancaster + rozšíření The New Laws
Lancaster + rozšíření The New Laws
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas