nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Příběhy z kostek: Báje

Rozšíření pro hru: Příběhy z kostek
Počet hráčů: 1 - 20
Doporučený věk: od 6 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: Abstraktní
Herní kategorie: párty hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: MindOK
Autoři: Rory O'Connor
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Rozhlížím se takhle z Olympu - mého sídla, kde jsou se mnou i ostatní bohové. A co to nevidím, dole v podsvětí u řeky Styx Cháron vyhlašuje stávku - prý přišla inflace a on za jedinou minci jezdit nebude. Pošlu za ním medůzu, aby mu domluvila. Případně boha Herma s jeho okřídlenými botami - taková jeden dobře mířený kop může být daleko přesvědčivý než klubko hadů a svítící oči…. No budu o tom přemýšlet…

Báje jsou rozšířením pro hru Příběhy z kostek.

Vyprávějte příběh založený na symbolech, které vám padly na kostkách. Kostky můžete spojit dohromady společně s ostatními sadami, kterých je již docela značné množství.  Je na vás jestli budete vyprávět kratší příběh, založený na třech symbolech nebo spojíte dohromady pět sad a rázem máte rozvinutý příběh, se kterým si můžete hrát. Cílem je se pobavit a ne vyhrát. Vyhrát v tomto případě ani moc nejde neboť každý příběh může být úplně jiný a není jednoduché je mezi sebou srovnávat.

Kostky jsou baleny do papírové krabičky s plastovým vnitřkem, kam tři kostky pohodlně naskládate po jejich použití a máte je zároveň roztřízeny na další hraní.

Autor: martinsun

Další názvy této společenské hry

  • Rory's Story Cubes: Mythic

Vybíráme z aukcí

Ohrožení CZ
Ohrožení CZ
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>