Příběhy pirátů

xxxxxxxxoo hodnoceno 26x (Seznam vlastníků)

Příběhy pirátů - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Piráti
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Asger Harding Granerud
Daniel Skjold Pedersen
Daniele Tascini
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

aplikace

Pozor! Nikde není psáno, jaké jsou požadavky na aplikaci. Do mého mobilu se jí nechce. Prý není kompatibilní. Takže v obchodě zkuste, zde ji budou moci vaše děti použít, na svých přístrojích. Neštěstí je QR kód na krabici. Jinak se na aplikaci nedostanete. V AppStore je bez tohoto přesměrování neviditelná.
A nyní dotaz. Ví někdo, jak se dá aplikace uložit na horší časy? Například až onen odkaz přestane fungovat a člověk si bude chtít appku nainstalovat do jiného přístroje?
25.12.2018 13:29:32

Wor

Piráti na google play

Ahoj
Aplikaci lze na google obchodu nalézt i bez QR kódu, pod anglickým názvem hry. Tedy: A Tale of Pirates. Tak jen jestli to nebude stejné i v App store. Hru nemám.

25.12.2018 16:44:01

Wor
Díky Wore, QR kód z návodu už nefunguje a česky to nalézt nelze (iOS). Pomohl až anglický název ;)

7.11.2019 08:49:06 | Upraveno autorem (porovnej)

Neexistující aplikace

Ahoj, po delší době jsem si chtěl dohrát piráty a zjistil jsem, že nastal menší problém ohledně aplikace (na android). Nějak se mi nedaří ji najít a to ani pod názvem Tedy: A Tale of Pirates.app (odkaz co mi google hodí je neexistující).
Nemá náhodou někdo zálohu instalačního souboru? Je to docela problém, protože bez té aplikace se to prostě nedá hrát.
Doufal jsem, že tenhle problém ohledně aplikací v deskovkách nás nebude v nejbližší době čekat, ach jak jsem byl bláhový. =D

19.11.2019 18:03:50

app
Tak ona opravdu pro android v současné době není.
Pro ios je ale v googleplay ne,ani na stránkách výrobce nefunguje odkaz na googleplay.
Jediné co jde najít je apk verze 1.3 a nainstalovat ručně.

19.11.2019 18:51:37

Android
Je to nějaké zvláštní - mám ji nainstalovanou na telefonu a přitom se mi nezobrazuje mezi aplikacemi. Spustit však normálně jde..

19.11.2019 22:56:16

App
Tak už se aplikace objevila v googleplay.
Musel se dělat nějaký update,v 19oo tam nebyla.

19.11.2019 23:06:11

Cestina
Nejak tam neviem nájsť nastavenie jazyka. Neviete my poradiť?

13.3.2020 01:04:03

Vybíráme z Bazaru

Istanbul Big box CZ
Istanbul Big box CZ
Akt. cena: 36 €
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas