Pravěk - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Dávnověk
Herní kategorie: ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: 2F-Spiele
999 Games
Albi
Rio Grande Games
Autoři: Friedemann Friese
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hra ve dvou

Jaké máte zkušenosti se hrou ve dvou?
Nám vrtá hlavou jedna věc: pravidla pro dva jsou nastavena tak, že druhý hráč může získat oheň, zatímco první pak musí hrát bez něj. Připadá nám, že vyhrát ve dvou bez ohně je o dost těžší než s ním. Hráli jsme zatím jen třikrát a jednou se sice bez ohně vyhrát podařilo, ale spíš kvůli slabší hře soupeře než díky nějaké geniální hře samotného hráče, a i tak to bylo těsné. Máte podobnou zkušenost, nebo to jen ještě dobře neumíme?
2.1.2015 19:02:32

Ohen netreba
Je mozne, ze se v nasem pripade jednalo take o slabsi hru protihrace :D

Ale hrali jsme dva a hrac bez ohne se v pohode bez ohne obesel, hlavni bylo vyuzit potraviny do mrte, nebot se zaokrouhluje k nule a zkazene potraviny se odhazuji az po nakupu technologii, tak jen vyjimecne (na zacatku) musel neco zahodit. Vetsinou vsak stihl vsechno utratit za rozsireni klanu a/nebo technologie.

10.7.2016 16:33:31

Oheň pouze umožňuje jinou strategii hry
podle mě oheň zas tak moc nezvýhodňuje, jen to občas zjednoduší rozhodování a umožní si střádat na následně velké rozšíření, které ale když hráč "zaspí" stejně se mu prodraží.

12.7.2016 11:32:40

Oheň
Přidám trochu kontroverze do diskuze. Já bych naopak kartu oheň nikdy nevzal. Pomůže jen v prvním kole, ale ne více než ostatní technologie a naopak v druhém a třetím kole, když v pohodě hrajete bez zkaženého jídla (jak psal karadum), jste o jednu technologii pozadu a to jídlo většinou citelně chybí.

12.7.2016 11:53:44

Vybíráme z Bazaru

Diamantový les od Dino Toys
Diamantový les od Dino Toys
Akt. cena: 205 Kč
Končí za: 12 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas