Praga Caput Regni

xxxxxxxxoo hodnoceno 74x (Seznam vlastníků)

Praga Caput Regni - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box
Delicious Games
Autoři: Vladimír Suchý
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

pro 2


Ahoj, prosím kdo má zkušenosti - je tato hra dobře hratelna ve 2 hráčích? Děkuji
24.1.2021 23:34:16

ano
ve 2 je to hratelné skvěle, ta hra je udělaná tak, že interakce ve více hráčích není nijak zařezávací a ve 2 funguje skvěle...

Ivo
:: rodinné deskovky - 2 bratři:
https://www.youtube.com/channel/UCf5oSub5HOXdDdLvPBiIZqg

25.1.2021 06:46:28

jen malá poznámka
Kamarád testoval ve dvou a na plánu je mnohem méně budov (nestihne se jich tolik postavit), takže zaměřit se na budovy je ve dvou trochu slabší.

--
admin popisů a recenzí her ZH, překladatel FitB

25.1.2021 09:52:30

budovy
Ve dvou jsem sice nehrál, ale ve 4ech jsme moc budov také nepostavili, myslím, že jsme uzavřeli jen 4 náměstí. Nicméně ve dvou se ti spíše nestane, že se ti uzavře náměstí před tím, než se dostaneš na tah.

26.1.2021 00:10:29

v pohodě
Za mě ve dvou úplně v pohodě. Jak píšou kolegové níže, možná se tolik nerozvinou některé aspekty a na některé věci nebude třeba tolik chvátat - na náměstí, na produkční žetony, nehrozí plné obsazení mostu apod. Co se týče budou, tak ve dvou obsadíme 2-4 náměstí, nevím, jak je to ve více hráčích.
Nicméně počet tahů je stejný v jakémkoliv množství hráčů. Ve dvou je asi možné víc plánovat dopředu, nehrozí (až na výjimečné situace), že by soupeř vybral všechny možnosti, které jste chtěli zahrát.
Naopak si myslím, že ve dvou bude AP přece jen trochu kratší. (I když při sobotní partii mi poslední tah trval taky dlouho, abych si nakonec spočítal, že mám tři varianty, tak získat 13 bodů, takže je to vlastně úplně jedno)

26.1.2021 08:39:14

Ve dvou super
Hráli jsme ve dvou a ve čtyřech.
Ve čtyřech daleko více konkurenční (most, náměstí), ale neměl jsem pocit že by hra ve dvou byla méně zajímavá. Ve dvojici se dá lépe plánovat. V neposlední řadě je hra ve dvou daleko rychlejší.

11.2.2021 08:34:55

Podepisuju
Hra ve dvou je asi vubec nejlepsi, da se planovat, diky tomu jsou tahy rychlejsi a je to jednoduse bodova rezba ;)

13.2.2021 19:48:10

Vybíráme z Bazaru

Prodám Moštárnu
Prodám Moštárnu
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 23 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas