Podmořská města: Nové objevy

xxxxxxxxxo hodnoceno 26x (Seznam vlastníků)

Podmořská města: Nové objevy - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Podmořská města
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Vladimír Suchý
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kvalita komponent


Jaké máte desky hráčů? Já teda prohlé takže je musím těžko vyrovnávat což bych ještě snesl ale některý mám doslova okousané. Prostě okraje desky nemají čistý řez ale jsou okousané :(
7.4.2020 20:53:43

desky
Moje jsou uplne v pohode.

7.4.2020 23:19:40

desky
Drobné prohnutí může být, souvisí to s vysycháním, ale mělo by se to srovnat, zatím prakticky žádné stížnosti nebyly. Okousané by být neměly s tím se setkáváme poprvé. Tady je asi potřeba se obrátit na support.
autor her

8.4.2020 07:10:57 | Upraveno autorem (porovnej)

dosky
za mňa je kvalita dosiek v pohode, nie je najvyššia, ale u mňa tiež bezproblémová

8.4.2020 08:18:06

sucd

Dobrý den a přesněji kam prosím? Hra je skvělá o tom žádná jen byl asi proveden špatně řez..

8.4.2020 09:03:58

jps

re:desky
u mě také dobrá kvalita s mírným prohnutím

8.4.2020 11:22:44

GeneralIX
Support - pokud se jedná o verzi s českýma kartama, tak tam v ČR dělá distribuci MINDOK.
autor her

8.4.2020 11:42:45

Hráčské desky
U mě jsou desky taky celkem v pohodě. Jen na dvou, jsem zaznamenal takový nepěkný ořez, kdy je papír přilepený na kartonu takový "okousaný". Buď už byla tupější řezačka nebo se to tam trochu srolovalo...

Ale není to nic tragického.

8.4.2020 23:20:14

Dosky
Aj u mňa sú dosky v poriadku. Vyzerajú veľmi dobre, aj sú funkčné. Dobrá práca!

10.4.2020 21:39:31

odstin
Me uderil do oci vyrazne jiny odstin barvy na rubove strane fialovych karet oproti kartam ze zakladni hry. U modrych a hnedych to neni moc poznat, ale u fialovych to je hodne vedle. Nicmene neni to nijak zasadni problem pro hratelnost.

17.9.2020 19:42:49

Nic moc

Dvě z mých jsou okousané, 4 jsou prohnuté, ale to mi tolik nevadí.
Co mi vadí je vyboulení střední vrstvy ve výřezech, takže na ní ploché dílky poskakují. To bohužel lehce kazí smysl tohoto vylepšení a je to otravné.
Lehce jiný odstín na rubu karet je v pohodě, při běžném hraní je naprosto neznatelný.
Vzhledem k tomu, že i karty byly prohnuté, patrně to skladovali ve vlhku.
Mám anglickou edici od Delicious games.

4.12.2020 18:05:27

V popelnici
Dneska jsem to zkusil opravit, ale skončilo to v popelnici. Alespoň jsem to roztrhl, abych se podíval jak je to vyrobené. Hlavní problém je, že tam je lepidlo náhodně, není rozetřené po celé ploše a tam kde není se to samozřejmě boulí. Zkusím se zeptat, jestli mi to nevymění, ale obávám se, že ten postup s lepidlem je součást technologie a tím pádem takhle vypadá celá várka. :((

5.12.2020 16:43:09 | Upraveno autorem (porovnej)

Lino22
Tak to hodně zamrzí :(. Já vzal českou verzi a třebaže jsou desky trochu prohnuté, nejde o zásadní problém - rozhodně ne v takové míře, kterou popisuješ.
Napiš vydavateli a uvidíš - šance, že by ti poslal nové desky, je (doufám) velká.

6.12.2020 11:31:01

Vyřešeno

Dneska mi došly nové desky a jsou skvělé.
Díky Delicious games!

28.1.2021 16:14:29

Vybíráme z Bazaru

Quadropolis
Quadropolis
Akt. cena: 240 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas