Podmořská města

xxxxxxxxxo hodnoceno 141x (Seznam vlastníků)

Podmořská města - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Delicious Games
MindOK
Portal Games
Autoři: Vladimír Suchý
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hrací plán

Mám túto hru rád. Je to kvalitné euro s pekným herným svetom. So správnou hudbou a ľuďmi je to pre mňa zážitok. Je to vec názoru, ale neviem si zvyknúť na herný plán. Myslím si, že taká dobrá hra by si zaslúžila lepší ako len podložku na vyložené karty. Napr. bežne je na herných plánoch na mieste s akciou ilustrácia miesta kde sa daná surovina ťaží atď...les, dol...
Tu sa napr. získavajú riasy, stavajú tunely, mestá... navyše v podmorskom svete, ktorý vie byť nádherný. Hovorím o tom, že už dobrá hra mohla byť ešte lepšia, keby mala pekný a nie iba funkčný plán. Myslím si, že fanúšikovia hry by si radi kúpili prepracovaný herný plán ako nejaké rozšírenie. Čo si o tom myslíte? Máte aj svoju predstavu?
16.5.2020 07:54:32

...
Původně jsme také doufal, že přijdou s nějakou deluxe edicí hry, ale autoři už se věnují nové hře, tak bych už nic moc velkého do této hry nečekal....max pár promo karet.

Viděl jsme nějaké 3D tištěné komponenty, ale to je tak vše

16.5.2020 11:11:56

de luxe
De luxe verze se momentálně nechystá. V současnosti jsou, pokud mám přehled, k dispozici prakticky všechny komponenty samostatně doplnitelné. Plastové suroviny na BGG store, Inzert, v krátké době budou licencované kovové kredity (od zahraniční firmy). V rozšíření jsou 3 D desky. Plán tedy není, ale jak říkáš přišel nám dostatečně funkční.
autor her

16.5.2020 11:47:12

Vybíráme z Bazaru

Spire’s End Hildegard + 2 rozšíření + playmat
Spire’s End Hildegard + 2 rozšíření + playmat
Akt. cena: 1900 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas