Podmořská města

xxxxxxxxxo hodnoceno 141x (Seznam vlastníků)

Podmořská města - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Delicious Games
MindOK
Portal Games
Autoři: Vladimír Suchý
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hra ve dvou


Ahoj, líbí se mi koncept i ohlasy na tuhle novinku. Má někdo zkušenosti se hrou pouze ve dvou hráčích?
14.3.2019 14:37:41

Ve dvou
Ahoj,
my hrajeme hru ve dvou a myslím, že vše funguje tak, jak má. Zajímá Tě něco konkrétního?

14.3.2019 15:33:31

to Pepoň
Zajímalo mě jestli mechaniky hry netrpí nižším počtem hráčů a jestli atributy, pro které je hra tolik oceňována, nejsou při duelovém hraní upozaděný. Asi si pustím nějaký gameplay a uvidím :) Děkuju za odpověď!

Edit: Ještě by mě zajímalo jak moc je hra ve dvou konfliktní?

14.3.2019 15:57:18 | Upraveno autorem (porovnej)

ve dvou
Mam za sebou par her ve dvou a jednu ve trech, ve ctyrech zadnou. Uplne nevim, co myslis pod pojmem "atributy, pro které je hra tolik oceňována".
Hra ve dvou ma jiny herni plan, je na nem mene dostupnych akcnich poli a jsou jinak rozlozene, takze hra netrpi tim, ze by najednou bylo plno mista.
Udajne byla hra hodne testovana prave i ve dvou hracich a podle me to zvladli naskalovat dobre.

14.3.2019 16:14:21

Ve dvou
je hra naprosto v pohodě. Hraje se stejně dobře jako ve větším počtu hráčů. Nepřipadám si o nic ochuzený.

Hra je konfliktní tak maximálně v zabírání akčních polích a v tom, že ti protihráč vysbírá všechna fialová města. Ale to se nám ve dvou nestalo. Jinak si každý šolíchá na svém plánu. Ještě tak možná boj o pořadí v dalším kole.

14.3.2019 17:33:26

Touchwood
Nam se prozatim naopak stalo v kazde hre ve dvou, ze cervena mesta dosla. Asi mame jiny herni styl, ale i v tomto bode tedy ten souboj ocividne muze nastat.

15.3.2019 00:59:04

dvojkovka
Mám vyzkoušeno ve dvou a ve třech. Obě varianty fungují ke spokojenosti. Ve více hráčích se logicky dýl čeká na tah, ale není to nic hroznýho. Každopádně ve dvou hra funguje bez jakýchkoliv problémů a baví mě. Ve více hráčích je zásadnější pozice na žebříčku federace a tedy možnost dříve obsadit nějaké akční pole.

29.8.2019 10:06:42

Vybíráme z Bazaru

Hospodský kvíz
Hospodský kvíz
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas