Plyšová hlídka

xxxxxxxxxo hodnoceno 214x (Seznam vlastníků)

Plyšová hlídka - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 7 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy, Zvířátka
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Jerry Hawthorne
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

ztracený příběh

ahojte, MINDOK nabídl jeden příběh nově k dispozici, akorát má takový formát, že to na klasické tiskárně nevytisknete - ani na výšku, ani na šírku. Tak jsem se chtěl zde zeptat, zda někdo nemáte možnosti, nebo nápad, jak hru vytisknout a zakroužkovat tak, aby to mělo stejný formát jako knížka příběhů.
Viděl jsem tu skupinu ke hře Nemesis, která si tiskla a vyráběla komiks a žetony, tak jestli někdo nemá nápad, jak na toto???

ps: Nový dotisk již tento příběh má v sobě zakomponovaný...

27.4.2020 13:47:46

tisk

Ahoj, já jsem si to normálně vytiskl na A3 a vystříhnul. kroužkovou vazbu vyřesil v práci na kroužkovém vazači :)

Připojím pár postřehů.
Na stránce 11 mají překlep v hlavním titulku "Síla Žvýku" :)
Dále uvedu špatný překlad je to malinko SPOILER, ale má vliv na hru a také několik dotazů také spoiler!!!
Stránka 5 má být zajímavé místo 2 (očičko) opakované.
Stránka 7 s tím jsme hodně zápasili jak to pochopit celé hlavně pohyb auta (Rád bych od někoho věděl, jak jste tuhle část příbehu hráli). Nicméně u zajímavého místa (očičko) má být uložte žeton limuzíny na očičko v linii, které je nejvzdálenější a ne na kterékoliv očičko v linii.
Stránka 11 spíš dotaz po prozkoumání očička 2 se plyšák může houpat, ale asi ne z toho očička dva ale z míst kde jsou sedačky houpaček?
Stránka 13 - pokud ve fázi dobírání nevylosujeme černou kostku tak se mechanické paže ani neobjeví je možné jen tak zabít Panenkáře aníž by na nás vystrčil mechanické paže a dohrát tak celý příběh?

27.4.2020 15:46:37

Ztracený příběh
Dobrý den, díky za zpětnou vazbu.
Na str. 11 to není překlep, nýbrž pokus o slovní hříčku - síla žvýku - žvýkací hračky.
str. 5 opakované očičko - v originále není opakované. Asi jde o to, že se máte (jednou) dozvědět, že máte vyšplhat na ramena, a potom na tom pracovat.
str. 7 zpozorování auta - my bad, máte pravdu, opraveno :(
str. 11 houpání - ano, tak je to tam napsané, "plyšák na políčku s houpačkou"
str. 13 - poražení Panenkáře i bez poražení paží - ano, vypadá to tak i z originálu

29.4.2020 07:40:06

Nový příběh není v dotisku
Jen opravím, že v tento příběh nenajdete ani v dotisku základní hry. Dá se pouze stáhnout samostatně.

Člověk MINDOK

29.4.2020 09:16:23

Síla žvýku
Hráli jsme ve 3 po nějaké době plyšovku a pustili jsme se do ztraceného příběhu. Měl bych dotaz, konkrétně k části s názvem "Síla žvýku". Když se figurka/plyšák houpe a splní dovednostní test, úspěšně odletí z dvora (postavíte figurku na kartu plyšáka). Znamená to, že nyní jsou ve hře už jen 2 figurky? a pokud nejsou ve hře žádná monstra, pohroma nastává již po vytažení druhé černé kostky nikoli třetí, i když hrají 3 hráči? My to tak hráli, jen mi pak přijde, že velice malá šance pak hodit na 2 kostkách stejné číslo (a dostat do hry Princeznu:))

* * * * *
Board games klub, Trenčín

13.8.2020 21:05:46

Vybíráme z Bazaru

Marco Polo II DE
Marco Polo II DE
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas