Plyšová hlídka

xxxxxxxxxo hodnoceno 211x (Seznam vlastníků)

Plyšová hlídka - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 7 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy, Zvířátka
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Jerry Hawthorne
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kniha příběhů CZ

Zdravím,
koupili jsme anglickou verzi hned po vydání (upřímně jsme nečekali, že když se nikdo nechopil Myší, že by se chopil tohoto) a hra nás se ženou baví i tak a rádi bychom si jí do budoucna nechali, nicméně pro děti bychom ji rádi měli počeštěnou - máte někdo doma naskenovanou příběhovou část knihy, případně alespoň přepis textu ve wordu? Nebo nevíte jak jí získat (kromě očividné koupě CZ a prodeje ENG)?

Díky za odpověď :)
30.3.2020 10:42:39

Ehm
Prodat anglickou verzi a koupit si ceskou?

30.3.2020 11:27:27

Kniha

Kniha má o dost větší formát než A4 takže těžko jí bude vůbec někdo skenovat. Další je i objem pochybuji že nějaký Mirek Dušín má na to čas. A za další pokud je hra běžně k sehnání nevím jestli se dá skenování materiálu Mindoku ospravedlnit. Chápu třeba když někdo chce karty třeba ke SW Rebélii která tu česky vycházela ale už je k sehnání jen ENG. U Plyšové hlídky se plánuje normálně dotisk a půjde koupit.... Radil bych spíš prodat tu ENG a vzít CZ verzi..

30.3.2020 11:27:43

Řešení?
No já jsem narazil na problém, že když je kniha na stole s hradí deskou není moc příjemné se každou chvíli naklánět a číst texty. Takže jsem se rozhodl texty hodit stranou na A4 a knihu používat jen jako hrací plán. Takže uvažuji o naskenování přes OCR, upravení textů do PDF pro normální tisk. Takže bych to mohl mít. Jen nevím kdy, je to ve fázi přípravy.

18.6.2020 21:15:20

Vybíráme z Bazaru

DC Deck-building Game Rivals Flash Kickstarter
DC Deck-building Game Rivals Flash Kickstarter
Akt. cena: 490 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas